2733
2734

اصلا آدم باورش نمیشد کسی که چشاش لبخندش کلا صورتش بهش نگاه میکردی صددرصد میگفتی طرف قشنگ بچه مثبت من ب خودم میگفتم صددرصد گندم طرف آدم خدا شناسی قشنگهااااا اما یحس ترس بهش داشتم نمیدونستم چرا یکسال خوردی  ازش خوشم میومدش ... یطوری سرنوشت راهمون رو کنار همدگ ی روزی رقم زدش که اوکی شدیم یماه چت میکردیم قرار بود همدیگه رو ببینیم دست اول این داستانا منم فرار میکردم نمیدونستم چراشو شایدم میدونستم ادم درستی نیس.....ولی تهش ی روزی فهمیدم بله درست بودش حس ترسهام بهش بلاکش کردم ........

هنوزم ک هنوزع ازش خوشم میاد اما متاسفانه نمیتونستم  ب خودم چهارچوبی قانونی داشتم برای خودم این اجازه رو نمیدادم که نابود بشم کنارش .....اما آدم ضعیف نیستم بیکار هم نیسم دانشجوام 23سالمه ورزش کار میکنم کلاس آشپزی...اما ت ذهنمه کمبود محبت ندارم خانوادم بابام داداشم رفیقام بودن و هستن حتی این داستان رو میدونن کنارم بودن دمشونگرم♥️ 

اما...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عشق ک تعهده ولی هر آدمی یه نقصایی داره تو از خوبیاش گفتی.. سعی داری چشاتو ببندی رو بدی هاش❤

ن خوبیاشو نگفتم ظاهر غلط اندازشو گفتم بقول یکی ظاهرش امام زاده درونش ح ر و......زاده من میدونم طرف آدم درستی نیس برای همین قیدشو زدم مشکل اینکه کسی ب چشم نمیادش در حالی ک بهتر از اون هستن اما...

خو الان برای من چیه داستان سخته یا راحت ؟

خوبه میتونی کنار بیای. منطق قوی داری

اگه نمیتونستی کنار بیای رهاش نمیکردی

اگه سنتون زیر ۲۰ ساله و دلایل منطقی یا تجربی ندارید لطفا بحث نکنید ممنون میشم.