2752
2734
عنوان

اونایی که شوهراشون خسیسه بیاین.حتی اگ یه کوچولو این اخلاقو دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 974 بازدید | 66 پست
عزیزم وقتی از زمین کشاورزیش یه شبه بعداز دوسه ماه زحمت صدتومن و ۲۰۰تومن میاد حسابش واقعا ماهی ۵۰۰یا ...

باز خداروشکروضع شما خوبه واسه ما که امسال قرض هامونو دادیم هشت تومان دستمونو گرفت.

دقیقا شوهر منم گاهی میگه که من خیییییلی ناراحت میشم آخه اصلا درخواست زیادی هم ندارم

من که دیگ اعصابم نمیکشه درخواست پول کنم.

جلو خانوادمم خجالت میکشم انقد توضیح شوهرمو میدمـ

غصه میخورم همش خواهرم ماهی دو سه ملیون برا خودش تنها خرج میکنه به جز خرج خونه و بچه هاش.

باورت میشه من بچم از صبح تا شب مای بیبی نمیکنم فقط شبا تا صبح؟

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دین تو و بچت گردنشه .وقتی دریغ میکنه مطمئن باش خدا ازش میگیره

به نظرم وقتی ضرر میکنه بهش یاد اوری کن که خدای تو و بچته که از دهن شما میگیره اینجوری میشه .تا به خودش بیاد

پسرم .۸/۸/۹۹ ساعت ۵ عصر روی ماهتو دیدم خدارو شکر تورو دارم 

متاسفانه منم همین اخلاق و داره همیشه تو حالت حساب و کتابه. هزار تومن براش ارزش یه میلیون و داره. کلافم کرده من که ازش راضی نیستم چون داره و خرج نمیکنه همه چیو ازمون دریغ میکنه اگه نداشت آدم دلش نمیسوخت ماهی پنج شش تومن حقوق شه. ماهی دویست به زور بهم میده میگه دیگه خرج همه چیت با خودت کفش مانتو لباس حتی خرج دوا دکترم. 😭

من و باز آن دعاها که یکی اثرندارد🌱
2731

[QUOTE=101788612]باز خداروشکروضع شما خوبه واسه ما که امسال قرض هامونو دادیم هشت تومان دستمونو گرفت.[قرض هم داریم ولی خب هنوز وقت چک هاش نرسیده.

هی خرج زمین میکنه پولارو

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه

[QUOTE=101788657]متاسفانه منم همین اخلاق و داره همیشه تو حالت حساب و کتابه. هزار تومن براش ارزش یه میلیون و داره. کلا ...[/QUOTEشوهرت چکارس

متاسفانه منم همین اخلاق و داره همیشه تو حالت حساب و کتابه. هزار تومن براش ارزش یه میلیون و داره. کلا ...

من دوساله با سمت چپم نمیتونم غذا بخورم چون خرابه هی امروز فردا میکنه پول نمیده بهم .خدا کنه چشموشون سیر بشه انقد حریص نباشن.

دین تو و بچت گردنشه .وقتی دریغ میکنه مطمئن باش خدا ازش میگیره به نظرم وقتی ضرر میکنه بهش یاد اوری ک ...

هی بابا مگه حالیشه عزیزم.

اصلا براش مهم نیست.

و به این چیزا اتقادی نداره حس میکنم.

من دوساله با سمت چپم نمیتونم غذا بخورم چون خرابه هی امروز فردا میکنه پول نمیده بهم .خدا کنه چشموشون ...

حتی پول شامپو و صابون و نوار بهداشتی همه چی ارایشگاه یا کادو واسه فک و فامیل.. میگه دویست بردی دیگه باید از همون خرج کنی

من و باز آن دعاها که یکی اثرندارد🌱
ضرر كنه مياد خفت تورو ميچسبه ميگه پول بده نخواه

اره راست میگی.

چیکار کنم دیگه من با این چیزا دلم خنک میشه.

هی بابا مگه حالیشه عزیزم. اصلا براش مهم نیست. و به این چیزا اتقادی نداره حس میکنم.

تو بگو حق تو بچته که نمیده .زیاد تکرار کن .خودت معتقد شو حتما جواب میده 

من که دیگ اعصابم نمیکشه درخواست پول کنم. جلو خانوادمم خجالت میکشم انقد توضیح شوهرمو میدمـ غصه میخو ...

جدا حتی پوشک واااای

نه شوهر من فقط سر لباس خسیس که اونم تقصیر خود احمقم بود از اول ازدواج همش میگفتم ندارم بدعادتش کردم

حتی پول شامپو و صابون و نوار بهداشتی همه چی ارایشگاه یا کادو واسه فک و فامیل.. میگه دویست بردی دیگه ...

ای خدا ازشون نگذره😭 .

من یک سالو نیم با باباش اینا زندگی میکردیم وای وقت گوشت پختن یه تیکه کوچولو گیرم میومد بسکه کم میپخت مادرش و منم حامله هنوز تو دلم مونده .الان تو خونه خودمون  وقتی گوسفند میکشه بسته هامو بزرگ بزرگ میگیرم دق دلی در میارم.ولی چه فایده.

تو غذاو اینا اصلا کوتاه نمیام.