2733
2734

شرایط جسمانی شما و جزییات رو.نمیدونم ولی برای شخص خودم و خیلی  از خانما  خیلی خوبه 

استقلال مالی لذتی داره که با هیچ چی قابل مقایسه نیست 

تازه این فقط یکی از محاسنشه 

بعصی اقایون هم دلیل مخالفتشون معلومه :زن مستقل زور نمیشنوه 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من خودم شاغلم...خیلی خسته میشم و مدام تو دلم غر میزنم.اما وقتی حقوقم و میگیرم و بدون اینکه محتاج شوهرم باشم و بخوام جواب پس بدم میرم خرید تمام خستگی های در طول ماهم میپره..شوهرم بهم خرجی میده اما برام خیلی کم هست ..فعلا نامزد هستیم..اما تصمیم دارم خونه خودم رفتم دیگه سرکار نرم..چون واقعا تمام انرژیم و میگیره و استرس های خیلی شدیدی بهم میده..نمیتونمم زیاد به خودم و قیافم برسم

2740
کسی نمیتونه چیزی رو برای همه تجویز کنه خودت بهتر خودت رو میشناسی

میدونم ولی خوب اینجوری هم دارم از تجربیات خانمای گل زیادی استفاده میکنم و بهتر تصمیم میگیرم

خدایا خودت نجاتم بده 
اره خب ،ولی مطمئنا اگر از لحاظ مالی اوکی باشن  هیج زنی بدش نمیاد بیشتر کنار بچه هاش باشه و بیش ...

هیچ زنی درست نیست شاید بهتر باشه بگین خیلی از خانومها

من اطرافا خیلی خانوم هایی هستن که با توجه به وضع مالی بسیار خوب همسراشون هیچ وقت به کار نکردن فکر نمیکنن

وضع مالی همسر من عاللللی نیست اما بد هم نیست یعنی اگر سر کار نیام میتونم تامین باشم خسیس هم نیست تازه ولخرجم هست اما من اصلا به سر کار نیومدن فکر نمیکنم

کار کردن و استقلال در هر شرایطی عالیه برای دیسکت تحت نظر باش حرکات اصلاحی انجام بده و کار سنگین نکن ...

فرفری جون خیلی وقته میخوام بپرسم این عکس پروفایلتون دخترونه؟

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40