2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هم برای بچه ها سخته هم اینکه خودش دیسک گردن داره خیلی اذییت میشه

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2738

کار کردن و استقلال در هر شرایطی عالیه

برای دیسکت تحت نظر باش حرکات اصلاحی انجام بده و کار سنگین نکن ورزشم انجام بده عضلات قوی باشه فشار رو استخونها کم میشه

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
چه قاطع . میشه بپرسم چرا ؟

چون ایشون آقا هستن

تو جامعه سنتی ایران خیلی از آقایون کار کردن خانومارو به ضرر حودشون میدونن خیلی ها هم اگر چیزی نمیگن به خاطر اینه که به حقوق خانومشون چشم دارن

شاغل بودن ب شروطی ب نظرم برای زن خوله 

مثل علاقه زن ب اون کار 

طوری ک جسم و روح زنو خسته نکنه

همه وقت ادمو نگیره 

دارامد نسبتا خوب نسبت ب ساعت کار 

محیط خوبش 

و از همه مهمتر اون پول تو جیب خودش باشه و با اختیاز خودش خرج کنه ن هیچ دخلو تصرفی تو اون پول نداشته باشهبرای شرایط شما اگه درامدتون کافیه بهتره قناعت کنی چون تنها کسی ک اذیت میشه خودتی 

به نظر من به بچه هات برسی هم به نفع خودت و بچه هات و زندگیته....شاغل بودن واسه خانومی خوبه که بچه نداشته باشه یا اینکه نزدیکه مامانش یا مادرشوهرش باشه تا ازبچه‌ها مواظبت بشه وگرنه ظلمه واقعا...

2706