2410
2716
عنوان

جنسیت پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 4346 بازدید | 107 پست
آخه ویتامین سی خرجی جوشانه؟؟؟ویتامین ای۲۰۰میخوره خوب نیس!؟

نه قرص جوشان منظورم نبود، لزوما همه قرص های ویتامین c  خارجی جوشان نیستن. شما بری داروخونه و بگی قرص ویتامین سی خارجی که زینک داره که هم میخوام 

کپسول زرد رنگ و شنی هست

خب 400 قوی تره عزیزم

جواب دادم در ص 1

ممنونم،،میگم دکتر برا شوهر من سلنیوم و ویتامین ای تجویز کرده خوبن؟؟بعدش مگه نباید بدن خودمونم گرم باشه

هدفم کم کردن وزن و رسیدن به وزن دلخاهم تا۱۴۰۲.   وزن اولیه۹۵وزن کنونی۹۰/۵وزن هدف اولیه۸۵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم،،میگم دکتر برا شوهر من سلنیوم و ویتامین ای تجویز کرده خوبن؟؟بعدش مگه نباید بدن خودمونم گرم با ...

آره خیلی خوبه

شما هم گرم باشی خوبه ولی خب گرمی بیش از حد برای هر کسی خوب نیست

مثلا شما ترشی جات و ماست و خیار رو حذف کن، خیلی خوبه

2456
2714

من که ویتامین ای بزور بهش میدم ،تاثیر داره ینی ترشیجات کمتر میخوریم ،ماست هم هفته یه دونه نیم لیتری

منم ۴ ماهه اقدامم نشده هنوز بیشتر بخاطر تقویت بهش میدم که زودتر باردارشم 

کاهش وزن برای بارداری هر چه زودتر 🤕وزن العانم ۷۴و۵۰۰ ..وزن هدف اول ۷۰ ...هدف دوم ۶۸ ...هدف سوم ۶۵ ،یه دعای خیر هم جهت نینی دارشدنمون بکنید شاید خدا به دعای شما کمکمون کرد 😘 
میخوای از روی جدول چینی اقدام کن من اقدام نکردم ولی قبل سونو نگاه کردم زده بود پسر و پسر هم شد امتحا ...

منم میخواستم ازروجدول اقدام کنم😢خیلی اعتقادداشتم بهش دوروزمونده به وقت پسرشوهرم خدابگم چی کارش کنه ریخت توشوهمونم گرفت وناخواسته باردارشدم وبه آرزوهام پایان داد😭😭

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...

بچها میگم من از همه چی میتونم دست بکشم از برنج‌ خییییلی بسختی،،برنج خیییلی سرده؟؟؟؟؟؟؟؟

هدفم کم کردن وزن و رسیدن به وزن دلخاهم تا۱۴۰۲.   وزن اولیه۹۵وزن کنونی۹۰/۵وزن هدف اولیه۸۵
منم میخواستم ازروجدول اقدام کنم😢خیلی اعتقادداشتم بهش دوروزمونده به وقت پسرشوهرم خدابگم چی کارش کنه ...

دختر داری یا پسر

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
ی دختر دارم گلم،،میخام هر دو جنس و داشته باشم

منم انقدحساس بودم بزرگترین آرزوم این بوددومیم پسرشه😢😢ولی این حاملگی ناخواسته منوازآرزوهام دورکرد

الان۸ماهمه نتونستم کناربیام هیچ حسی بهش ندارم

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
یه دخترداشتم،دومیمم ناخواسته حاملم ودختره

عزیزم خاست خدا هرچی باشه پیش میاد ما تلاش خودمونو میکنیم اون خداست که باید ببینی چی تو سرنوشتمون قرار داده شک نکن رژیمم میگرفتی دختر مبشد،،وناشکری اصلن خوب نیست

2706