2410
2553
عنوان

جنسیت پسر

4346 بازدید | 107 پست

بچها من ی دختر دارم این ماه ماه۴اقداممه میخام اگه خدا بخاد پسر باشه کمکم میکنید!؟

هدفم کم کردن وزن و رسیدن به وزن دلخاهم تا۱۴۰۲.   وزن اولیه۹۵وزن کنونی۹۰/۵وزن هدف اولیه۸۵

من دارم واسه پسردارشدن تلاش میکنم .گرمیجات زیاد میخورم و میخواب روش اریکسون انجام بدم.با iuiتقریبه یکو خورده ای هزینشه.۴۰درصد احتمال بارداری هستو ۸۰ درصد احتمال جنسیت مورد نظر

الهُمَ صَلِ علی فاطمهَ الزهرا سلامُ اللهِ علیها.خدای مهربون کمک کن باردار بشم تا چهله ی زیارت عاشورا بگیرم منو لایق بدون تا فرزند پسر هم دراغوشم بگیرم🤲🤲

میخوای از روی جدول چینی اقدام کن من اقدام نکردم ولی قبل سونو نگاه کردم زده بود پسر و پسر هم شد امتحان کن شاید گرفت خدا رو چه دیدی من میخواستم یعد ها از روی همون جدول اقدام کنم دختر بشه شوهرم خود سر زد ناکارم کرد😞😞😞😞😢😢

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
میخوای از روی جدول چینی اقدام کن من اقدام نکردم ولی قبل سونو نگاه کردم زده بود پسر و پسر هم شد امتحا ...

چرا ینی چی ناکارت کرد

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤
میخوای از روی جدول چینی اقدام کن من اقدام نکردم ولی قبل سونو نگاه کردم زده بود پسر و پسر هم شد امتحا ...

من به این اعتقاد ندارم،،مثلن واسه من تا عید زده دختر یعنی من باید۶ماه برناممو کنسل کنم

هدفم کم کردن وزن و رسیدن به وزن دلخاهم تا۱۴۰۲.   وزن اولیه۹۵وزن کنونی۹۰/۵وزن هدف اولیه۸۵
2714

در درجه اول توکل کن به خدا

خیلی گرمی لازم نیست بخوری

شوهرت باید چند تا قرص خاص بخوره، اگر اونا رو بتونب بهش بدی احتمال خیلی زیاد پسر میشه، حتی اگر سردی هم کنار غذاش داشته باشه. چون آخرش نمیشه خیلی گرمی خورد و سردیجات رو حذف کرد.

جدول چینی چیه؟؟

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
در درجه اول توکل کن به خدا خیلی گرمی لازم نیست بخوری شوهرت باید چند تا قرص خاص بخوره، اگر اونا رو ...

میشه اسم قرصارو بگی

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 
گرمی بخور سیاهدانه عسل بخور سردیجات رو حذف کن 

عزیزم من۴ماه خودمو شوهرم لب به لبنیات نزدیم،،ترشیجات نخوردم،،چیزای گرم خیییلی میخورم،،زعفران خرما موز،،زنجفیل ودارچین،،و...هر ماهم۳تافولیکول خوب ومناسب دارم ولی بخاطر اقدام های کمم نگرفته این ماه میخام از روز۱۴تا۲۰یک روز در میون برم اقدام چطوره؟؟؟پسر میشه؟؟؟؟

چرا ینی چی ناکارت کرد

گفته بودم وسه سالی یا بیشتر بچه نمیخوام چون امادکیشو ندارم اونم گفت باشه بعدشم گفت قرص نخور خوب نیست کان... وم هم خودش گفت دوس ندارم درست سه ماه بود عروسی کرده بودیم به زور بی بی بزن رنگ پریده عوض شدی زدم مثبت😐😐😐😐😐رفتم سونو گفت دو ماهه بارداری از قصد میگه اینکارو کردم😡😡😡

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
عزیزم من۴ماه خودمو شوهرم لب به لبنیات نزدیم،،ترشیجات نخوردم،،چیزای گرم خیییلی میخورم،،زعفران خرما مو ...

کیت تخمک گذاری بخر هروقت مثبت شد برو اقدام

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 
در درجه اول توکل کن به خدا خیلی گرمی لازم نیست بخوری شوهرت باید چند تا قرص خاص بخوره، اگر اونا رو ...

عزیز دلم میشه اسم قرصارو بهم بگی؟؟؟ممنونتم

2706