2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا من که همه چی تهاش شکست هست چی ؟ اونم حکمته ؟ اخه حکمت پشت حکمت ؟ پس کی واقعیشو میبینم ؟

صبر داشته باش.صبر خدا زیاده وهیچ کارش بی حکمت نیست

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖
مثلا یکاری رو بخوای ولی نشه بعد ها بفهمی خوب شد که نشد

اره من دیدم.. یه خواستگار اومده بود برام دوران مجردیم..

خیلی همدیگرو میخواستیم ولی جورنشد خلاصه بعد از ازدواجم گذشت و گذشت شنیدم ک همون پسره مواد مصرف میکرده و تازگیا یه زن بچه دار رو فراری داده و خونه گرفتن بدون حتی صیغه باهم زندگی میکنن😔و من گفتم خدایا حکمتت و شکر ک اونو لایق من ندونستی و قسمتم نکردی

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
2731
برا چی ترس ؟

برای اینکه هر وقت میخوام با توکل به اون کاذی رو شروع کنم انقدر می ترسم که منصرف میشم 

صبر داشته باش.صبر خدا زیاده وهیچ کارش بی حکمت نیست

صبر خدا زیاده . صبر من چی ؟ 5.6 ساله همه چی برام در بسته اس از زندگی بگیر تا اشنایی و ازدواج و ...همه چی نابود پشت نابود 

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم
2740
اره من دیدم.. یه خواستگار اومده بود برام دوران مجردیم.. خیلی همدیگرو میخواستیم ولی جورنشد خلاصه بعد ...

چقد خوب خدا رو شکر

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم
بچه کورد نه عزیزم کَچِه کورد یعنی دختر کورد معلومع ک اطمینان دارم قصه ی بی وفایی از خدا ب دوره کچ ...

منم همین رو گفتمخو

صبر خدا زیاده . صبر من چی ؟ 5.6 ساله همه چی برام در بسته اس از زندگی بگیر تا اشنایی و ازدواج و ...هم ...

انشالله همه درهای بستت روباز کنه و پرده از جلو چشمت کنار بکشه وحکمتش ورحمتش رو باهم ببینی...

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖
خخخ عصبی میزنی توام اطمینان کو خو ایقد خوبع ک نگو

گفتم ترس دارم عزیز دل البته نسبت به قبل پیشرفته شدم

2706