2737
2734
انشالله همه درهای بستت روباز کنه و پرده از جلو چشمت کنار بکشه وحکمتش ورحمتش رو باهم ببینی...

اگه نشه که دیگه کلا اعتقادمم از دست میدم . دعا کن باز بشن این گره های لعنتی که یه روز خوش ندیدم . اخه هرکی میبینی سه تا مشکل داره یه دلخوشی . من هیچی ندارم 

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه نشه که دیگه کلا اعتقادمم از دست میدم . دعا کن باز بشن این گره های لعنتی که یه روز خوش ندیدم . اخ ...

میشه مطمعن باش میشه..یکم افکار مثبت داشته باش وانرژی مثبت جذب کن.انشالله خدا بهترین دلخوشیهای دنیارو نصیبت میکنه

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖
2731
اگه نشه که دیگه کلا اعتقادمم از دست میدم . دعا کن باز بشن این گره های لعنتی که یه روز خوش ندیدم . اخ ...

تو هر چیزی به خدا اهتقلد کن اگه اعتقاد و باورتو از دست دادی مطمئن باش به خواسته قلبی نمیرسی پس به خدا اعتماد داشته باش و همین

میشه مطمعن باش میشه..یکم افکار مثبت داشته باش وانرژی مثبت جذب کن.انشالله خدا بهترین دلخوشیهای دنیارو ...

ممنونم عزیز دلم مرسی

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم
2738

خداوند به انسان عقل داده با زندگیشو با اون پیش بگیره و به نظر من اصلا کاری به زندگی روزمره و آخر و عاقبت اون نداره و چیزی رو برای اون حکم نمی کنه والا انسان دیگه عقل و اراده را میخواست چیکار!