2733
2734

اره اولش خیلی هیجانیه وقشنگه ولی کم‌کم عادی میشه 

من تا نصفه هاش نگاه کردم

مخالف نظرمی ریپ‌ نزن روم چون نظرت واسم‌مهم نیس ممکنه یه چی بگمت تاتهههه‍ههه بسوزی🤪😂          مغز من توالت نیس بیایی توش بر. ری. نی.  چون منم سیفونو میکشم روت میشورم‌ بری پایین بادوستات🤪😂        👈 (دوستان عزیزم‌:اینحاخیلیاالبته بهم لطف دارن منم دوستشون دارم .امضام‌بخاطر یه عده دیگه‌هست که‌بخاطربی ادبی اونا، من همش تعلیق میشم😚🥰 )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین
2731
اره اولش خیلی هیجانیه وقشنگه ولی کم‌کم عادی میشه  من تا نصفه هاش نگاه کردم

من احساس کردم مثل فیلم روزگارانی درچوگورواطولانی مسخره کش داره

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
من احساس کردم مثل فیلم روزگارانی درچوگورواطولانی مسخره کش داره

اره اره دقیقا 

همونقدر طولانی وکشدارمیشه

مخالف نظرمی ریپ‌ نزن روم چون نظرت واسم‌مهم نیس ممکنه یه چی بگمت تاتهههه‍ههه بسوزی🤪😂          مغز من توالت نیس بیایی توش بر. ری. نی.  چون منم سیفونو میکشم روت میشورم‌ بری پایین بادوستات🤪😂        👈 (دوستان عزیزم‌:اینحاخیلیاالبته بهم لطف دارن منم دوستشون دارم .امضام‌بخاطر یه عده دیگه‌هست که‌بخاطربی ادبی اونا، من همش تعلیق میشم😚🥰 )