2737
2739
عنوان

خيانت هاي عجيب

| مشاهده متن کامل بحث + 5280 بازدید | 74 پست
ما فهمیدیم بعد خواهرش طفلک میومد شهر ما بهش سر میزدن و دوسش داشتن و براش کلی چیز میاوردن این نکبت نج ...

واي از كجا ميدونى؟؟؟ميرفت خونه خواهرش با شوهرش س ك س داشت؟؟؟؟؟واييي

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واي حالا يه دوست من با سوپرى سر كوچع دوست بود مرده زن داشت دوستمو زن هم كرده بود تازه زن يارو كه ا ...

بدبخت 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
به دوستمم استادمون عاشقق ميشه باهم دوست ميشن يه مدت بعدش ميرن ويلا از پشت هم رابطه داشتن بعد ميفهمه ...

این دیگه عجیب نبودا😂😂

من دیدم یارو با زنداداشش رابطه داره که هیچ میبرتش به دوستاشم میفروشه😐😐😐😐

بِسمِ رَبِّ چشمهایَش
2742
يواشكى گوشه حياط ديگه دستشون رو شد ديگه

میگم چه دستی وقتی همو در ملا عام گاز میگرفتن دیگه بوسیدن یه کار عادی بوده براشون😂😂😂😂😂😂

مگر تا کجا گرسنه ایم؟ 😔 هنگام اذان مغرب جلوی یکی از هیات های عزاداری مستقر در میدان فاطمی صفی بی سابقه و بسیار طولانی برای دریافت غذای مجانی بود که انسان راشگفت زده می کرد. هر شب چنین است. تعداد افراد ایستاده در صف را نشمردم، اما به جد می توانم بگویم که بیش از هزار نفر بودند. آنها نه تنها متکدی و کارتن خواب و مسکین به نظر نمی رسیدند، بلکه مردان و زنانی شیک و آراسته با لباس های تمیز و بعضاً با دماغ های عمل کرده و هیکل هایی ساخته و پرداخته به نیروی دمبل و هالتر و رژیم غذایی و عمل های معجزه گر جسمانی و صورتهای آرایش کرده و خلاصه با ظاهری تأثیرگذار متناسب با #فرهنگ ظاهر پرور موجود بودند و صفی چند صد متری عجیبی تشکیل داده بودند. براستی این صف با آن اعضای منتظرِ مصممِ خستگی ناپذیر مرا شگفت زده نمود، به گونه ای که نمی توانستم باور کنم که مردم در صف ایستاده انسانهایی گرسنه و نیازمندند که شب در خانه بی شام اند. یاد خاطرات چرچیل افتادم که وقتی از او پرسیدند: چگونه [جنوب] ایران را بدون مقاومت اشغال کردی، گفت: از تجربیات آشپز احمد شاه قاجار استفاده کردیم که به ما گفت: اگر مردم ایران را به صرف غذا دعوت کنید، نمی پرسند صاحب خانه ای که غذا می دهد، کیست. اگر به آنها وعده‌ ی غذا بدهید، طالب چیزی دیگر نیستند. وقتی می خواستیم وارد ایران بشویم، به بی بی سی دستور دادیم هر روز در رادیو اعلام کند متفقین می خواهند برای شما کیسه های آرد بیاورند. وقتی ما وارد ایران می شدیم، مردم همه در صف بودند برای گرفتن آرد! نتیجه اینکه این مردم اگر به مال مفت برسند، سیر هم که باشند، باز هم می خورند، یا می برند.
واي از كجا ميدونى؟؟؟ميرفت خونه خواهرش با شوهرش س ك س داشت؟؟؟؟؟واييي

اولش دفتر خاطراتش لو رفت بعد تو مستی لو داد و قرسهاشم بچها پیدا کردن بعدش خودش یهو رُک گفت عاشقشه و فلان 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
تو‌این‌برگردوندنا‌عزیز‌ترم‌میشن

ااره دختر ادا غش و ضعف در میاورد که مثلا چیززی نبوده و این پسره کمکش میکرده رابطه نداستن ولی تو خونه دوستمون که بودن هر شب باهم تو اتاق میخوابیدن و ...

2740
خاک‌تو‌سری‌قهطی‌پسر‌بود

چی بگم کلا مرض داشت حسود بود خیلی شوهر خواهرش چشم ابی بود ولی چندش بود این مرده کشتش بود 

مجرد که بودم رو به رو خونه بابام اینا یه خانواده اومدن از یه شهر دیگه ..

همشونم ناراحت 3 تا دختر کوچیک .دسته گلی داشت .

همون شب زنه درد و دلش گرفت و گفت شوهرم زن دوم داره و از دستش فرار کردیم او اومده اینجا برام خونه گرفته تا اون ندونه کجاییم و ...... 

بعد پسر بی شرف و نامردش رفته بود دنبال زن دوم و اوردش خونشون با افتخار .اااآااآخ که مو وقتی دیدمش اتیش گرفتم .اتیش ها .مامانه همون شب پسرش رو اق کرد از ته دل .ها .و زجه زد و صبح روز بعد رفت .

این انگار شوهرش بدهی بالا اورده بود .این زن دومه هم از این موقعیت سو استفاده میکرد نامرد و میتازوند .

خلاصه بعد فهمیدیم این پسره با زنه رابطه داره .اگه بدونی چه کارا که نمیکردن .و با صدای بلند .اصلا مرده نمی اومد خونه هیییچ همش ای کثافتا اونجا بودن و دم کثیف کاری.

منم دقیقا همه چیزی دیدم،، احتمالا دختر تو شمال دانشجو نبوده؟

نه عزیزم 

دوسال پیشم تو شهر ما یه خاله و خواهرزاده عاشق هم شدن و باهم فرار کردن! چن سال بعد پلیس درحالیکه دوتا بچه نامشروع داشتن و مرده مرتکب قتل ناموسی شده بود دستگیرشون کردن 

خــــدا امیــد من است...
2706