2752
2734
عنوان

میشه راهنمایی کنید لطفا لطفا لطفا

143 بازدید | 28 پست

من ۱۹ سالمه یه بچه ۴ساله دارم همینروزا دیپلم میگیرم ولی توان دانشگاه رفتن و اداما تحصیل ندارم تمام فک و فامیل ما شاغل و دانشجو هستن واقعا بهم فشار میاد فقط منم ک خونه داری میکنم میشه راهنماییم کنید ک کار پیدا کنم اجتماعی بشم یا خودم یه کاری رو استارت بزنم از این وضع خونه داری خلاص بشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الان سعی کن هنر و کلا چیزای مختلف یاد بگیری و علاقتو پیداکنید و یه مکان داشته باشی و خودت با توجه به اون رشته مدیریت کنی یا آموزشگاه 

و بچت که بزرگ شد بعد برو دانشگاه

دوتا ترنم اصفهانی (کاربری دست دونفر است)

عزیزم آفرین بهت که با خونه و بچه داری تونستی که دیپلم بموقع بگیری

عزیزم سرچ کن واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد

اینجوری تو خونه بدون اینکه بیرون بری مدرک دانشگاه آزاد میگیری

ثبت نام بدون کنکور داره شهریور ماه

و با شرط معدل قبولت می‌کنه تررشته از که بخوای حتی غیر مرتبط با معدلت

تو لازمه مدرک بگیری که بچت بهت افتخار کنه

پول درآوردن بدون مدرک تو ابن دوره زمونه جوابگوی تربیت فرزند و غرور شکسته شده اون نیست

الان سعی کن هنر و کلا چیزای مختلف یاد بگیری و علاقتو پیداکنید و یه مکان داشته باشی و خودت با توجه به ...

دانشگاه الان هم میتونم برم ولی ترمی ۵الی۶ تومن بدم اخرش باز بشینم خونه داری کنم واقعا زوره

عزیزم شما مدرک تو بگیر که باهاش کل زندگیت جلویی

تمام آینده تو مدرسه بچه ازت میپرسن شما چی خوندید شما میخوای چی جواب بدی

جز اینکه یا دروغ بگی با سرتو‌بندازی پایین بگی شغلم الان چیزه

که طرف می‌فهمه دیپلمی

این دوره زمونه مادر بچه ها خیلی تحصیلات دارن

عزیزم آفرین بهت که با خونه و بچه داری تونستی که دیپلم بموقع بگیری عزیزم سرچ کن واحد الکترونیک ...

بله دقیقا بخاطر پسرم این سه سال دوره متوسطه دوم خوندم اونم مدرسه بزرگسالان غیردولتی رشته انسانی 

بله دقیقا بخاطر پسرم این سه سال دوره متوسطه دوم خوندم اونم مدرسه بزرگسالان غیردولتی رشته انسانی  ...

الان به راحتی میتونی تو مجازی وکیل شی

یا مهندس

یا هرچی دوست داری

پیشنهاد من مهندسی کامپیوتر هست که بتونی توی خونه همه کاری انجام بدی و شغلت با خودته تو خونه