2733
2734
عنوان

خيانت هاي عجيب

| مشاهده متن کامل بحث + 5278 بازدید | 74 پست

تو خوابگاهمون یه دختر بود با شوهر خواهرش رابطه داشت و قربون صدقه شوهر خواهرش میرفت نکبت بعد فهمیدیم با پسر عموی متاهلش ام رابطه داره کلا سادیسم  تخریب ازدواح داشت نکبت عنتر میمی

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ووووویییییی به کجا چنین شتابان ..

خیلی این مورد ها رو دیدم .

این زنه چقد  خل و چل بوده که این حرکت شوهرش ررو دیده و هیچ نگفته و به حساب خواهر برادری گذاشته .چه افتخاری هم کرده که شوهرش این کار رو کرده .هی داد 

یکی از اشناهامون بچه دار نمیشدن چند وقت پیش برادر جوون زنه مرد شوهر زنه رفته زنداداش زنشو گرفته

واييييييي

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
2728
ووووویییییی به کجا چنین شتابان .. خیلی این مورد ها رو دیدم . این زنه چقد  خل و چل بوده که این ...

اره حالا زنه رو ببين فك ميكنى ٧ خطه

خيلي ادعا داشت

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
چجورى لو رفتن؟

خانومه شوهرش نظامی بود

چند ماه ماموریت بود.خانومه باردار میشه میفهمن

ولی هیچ کاریم نکردن.به زندگیشون ادامه دادن

اقاهه حتی نوه داشت😑😑

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
تو خوابگاهمون یه دختر بود با شوهر خواهرش رابطه داشت و قربون صدقه شوهر خواهرش میرفت نکبت بعد فهمیدیم ...

چطور دلش اومد خواهرش اخهههه

2738

یکی  هم بود با زن دایش فرار کردن و بعد داییه رفت زنشو پیدا کرد برگردونند خیلی ضایع بود نکبتیا 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
یکی  هم بود با زن دایش فرار کردن و بعد داییه رفت زنشو پیدا کرد برگردونند خیلی ضایع بود نکبتیا&n ...

واي حالا يه دوست من با سوپرى سر كوچع دوست بود مرده زن داشت

دوستمو زن هم كرده بود

تازه زن يارو كه اس هارو ميديد اين دوستم ميرفت سوپرى ميديد زنه مرده داره گريه ميكنه زنه هم كه نميدونس اينه فكر ميكنه مشترى هست دوستم اونجا دلش ميسوزه بهم ميزنه

چطور دلش اومد خواهرش اخهههه

ما فهمیدیم بعد خواهرش طفلک میومد شهر ما بهش سر میزدن و دوسش داشتن و براش کلی چیز میاوردن این نکبت نجس با شوهر خواهر خودش سک س کامل داشت مجرد بود قرص ضدبارداریم میخورد 

به دوستمم استادمون عاشقق ميشه باهم دوست ميشن يه مدت بعدش ميرن ويلا از پشت هم رابطه داشتن بعد ميفهمه استاد زن داره نامرد

2706