2410
2553
عنوان

خيانت هاي عجيب

5271 بازدید | 74 پست

بچه ها تو اطرافيانتون تاحالا خيانت هاي عجيب و غريب ديديد؟؟

امشب ما فهميديم يكي از فاميلامون كه دوتا بچه بزرگ داره با زن داداش زنش ريخته رو هم😐😐

يه بار زنش تعريف ميكرد كه اره شوهرم اننقد با زن داداشم صميميه بازوشو گاز ميگيره مثل خواهر برادرن ما همه كلى تعجب كرديم

مثل اينكه گندش در اومده مهمونى بوده اينا تو حياط در حال ماچ و بوسه رويت شدن

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

حرومزاده هاااا 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
2714
چه باحال مث فيلم تركيه اييا😂😂

اره والا همون موقع كه گفت شوهرم بازوشو گاز ميگيره ما فهميديم

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
2706