2737
2734
عنوان

خيانت هاي عجيب

| مشاهده متن کامل بحث + 5278 بازدید | 74 پست

شوهر زنه چه شلغمی بوده 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جلو همه گاز میگرفته زنه هم هیچی نمیگفتع؟

اره ميگفت خيلي باهم خوبن مثلا به شوخى گاز ميگرفت مرده ١٣ سال از زن داداشه هم بزرگتره

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....

عروس خانواده با داماد خانواده بعععله

بعد خانومه باردار شد

سن جفتشونم زیاد بود

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2728

من متاسفانه یک نفر از اقوامم از زنش با یک دختر بزرگ جدا شده و با دوست صمیمی زنش که همسایه اشونم بوده ازدواج کرده از اینم یک دختر یک سال‌ و نیمه داره. زن دومی هم دوتا بچه داشت و شوهر و داماد که جدا شد. هیچ هم به روی خودشون نمیارن 

شوهر زنه چه شلغمی بوده 

اره بابا واي چقدر خنگ بودن

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....

یعنی بوس بدتر از گازه؟!🙄😐

مگر تا کجا گرسنه ایم؟ 😔 هنگام اذان مغرب جلوی یکی از هیات های عزاداری مستقر در میدان فاطمی صفی بی سابقه و بسیار طولانی برای دریافت غذای مجانی بود که انسان راشگفت زده می کرد. هر شب چنین است. تعداد افراد ایستاده در صف را نشمردم، اما به جد می توانم بگویم که بیش از هزار نفر بودند. آنها نه تنها متکدی و کارتن خواب و مسکین به نظر نمی رسیدند، بلکه مردان و زنانی شیک و آراسته با لباس های تمیز و بعضاً با دماغ های عمل کرده و هیکل هایی ساخته و پرداخته به نیروی دمبل و هالتر و رژیم غذایی و عمل های معجزه گر جسمانی و صورتهای آرایش کرده و خلاصه با ظاهری تأثیرگذار متناسب با #فرهنگ ظاهر پرور موجود بودند و صفی چند صد متری عجیبی تشکیل داده بودند. براستی این صف با آن اعضای منتظرِ مصممِ خستگی ناپذیر مرا شگفت زده نمود، به گونه ای که نمی توانستم باور کنم که مردم در صف ایستاده انسانهایی گرسنه و نیازمندند که شب در خانه بی شام اند. یاد خاطرات چرچیل افتادم که وقتی از او پرسیدند: چگونه [جنوب] ایران را بدون مقاومت اشغال کردی، گفت: از تجربیات آشپز احمد شاه قاجار استفاده کردیم که به ما گفت: اگر مردم ایران را به صرف غذا دعوت کنید، نمی پرسند صاحب خانه ای که غذا می دهد، کیست. اگر به آنها وعده‌ ی غذا بدهید، طالب چیزی دیگر نیستند. وقتی می خواستیم وارد ایران بشویم، به بی بی سی دستور دادیم هر روز در رادیو اعلام کند متفقین می خواهند برای شما کیسه های آرد بیاورند. وقتی ما وارد ایران می شدیم، مردم همه در صف بودند برای گرفتن آرد! نتیجه اینکه این مردم اگر به مال مفت برسند، سیر هم که باشند، باز هم می خورند، یا می برند.

زنه با پسر برادر شوهرش بود شوهرش فهمید بردن کشتنش ماشینش رو از دره انداخته بودن پایین که همه فک کنن تصادف کرده خدا لعنت کنه زنه رو چه شیونی میکرد بعد چند روز ثابت شد پسره رو اعدام کردن زنه رو هم سنگسار

ربِّ لا تَذرنی فرداً وانتَ خیرُ الوارثِین😢
2738

خیانت خیانته در کل کار حرومزاده هاس🤗حساب این فامیل شما که از حرومزاده ها هم جداس 

معلوم نیس چه مرگشونه بعضیا😕😕😕😕

منم قبلن چشام سگ داشت🙂🙂 اما ب مرور رفت تو اخلاقم😑😑😑😂😂😂😂میون جوشام یه دونه صورت زده که اونم تا چند وقت دیگه از بین میره 😕😕😕😕_به نظر من عشق از غرور بالاتر هستش مثلا خود من بار ها شده که بخاطر عشقی که به لواشک داشتم غرورمو زیر پا گذاشتم و گفتم تو رو خدا یه تیکه شم به من بدید        _تمام قند های توی دلم را آب کردم ... برای تویی که چایت را همیشه تلخ میخوری ... خاک بر سرت😑😑     کوتاه ترین جمله ی جهان مربوط به کرمانیاس:(قَ هَ)=(آیا در خانه قند هست)😂😂😂😂😂                        _آدما کلن چهار دسته ان :یا مَمَدن یا فاطمه یا زهران یا علی بقیه دوستای اینان😅😅😅😅😅😅😅 (توی نی نی سایت یاد گرفتم که هر کسی هر جور دلش میخواد قضاوت میکنه و هر حرفی که دلش میخواد میزنه دوست عزیزم اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن سعی میکنم جوابتو ندم اما اگه رو اعصاب راه بری قول نمیدم که .... 🙂) دوستتون دارم😊❤🌹
عروس خانواده با داماد خانواده بعععله بعد خانومه باردار شد سن جفتشونم زیاد بود

چجورى لو رفتن؟

زنه با پسر برادر شوهرش بود شوهرش فهمید بردن کشتنش ماشینش رو از دره انداخته بودن پایین که همه فک کنن ...

واييي خداياااا بعضيا چشونه اخه

یعنی بوس بدتر از گازه؟!🙄😐

يواشكى گوشه حياط ديگه دستشون رو شد ديگه

یکی از اشناهامون بچه دار نمیشدن چند وقت پیش برادر جوون زنه مرد

شوهر زنه رفته زنداداش زنشو گرفته

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
2706