2737
2739
عنوان

کیا چشم سومشون بازه

| مشاهده متن کامل بحث + 11217 بازدید | 382 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وایی بنظرم تو با ابن قدرتی که خدا بهت داده بوده لازمه که حتما یه کتابی از زندگیت بنویسی واقعا جالبه ...

همون موقعش که خیلیا چندبار دیدن و بهشون ثابت شد بهم انگ دیوونگی زدن واقعا هیچ وقت اینکارو نمیکنم چون الان دیگه اون حالاتو ندارم که بتونم چیزیو اثبات کنم مطمئنا یه چیزی بهم میگن😃

عشق مثل جنگ می مونه...شروع کردنش راحته...تموم کردنش سخته...فراموش کردنش محاله...
2728

استارتر عزیز کسی که چشم سومش باز باشه اجازه ی گفتن توی همه ی جا رو نداره و اینکه چشم سوم مضرات زیادی داره و باز کردن چاکراه ها به راحتی نیست. پاکسازی و ش ارژ انرژیشون خیلی بهتره تا باز کردنش

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
2740
استارتر عزیز کسی که چشم سومش باز باشه اجازه ی گفتن توی همه ی جا رو نداره و اینکه چشم سوم مضرات زیادی ...

شما راجب پاکسازیش اطلاعات دارین؟ من شنیدم خیلی خوبه . افسردگی دارم . بنظرتون واقعا موثره؟ اخه میخوام پیش یه دکتر برم ۴ جلسه یک میلیون و خورده ای میگیره واسه پاکسازی ... والا میترسم الکی باشع و بی تاثیر

شما راجب پاکسازیش اطلاعات دارین؟ من شنیدم خیلی خوبه . افسردگی دارم . بنظرتون واقعا موثره؟ اخه میخوام ...

بله عزیزم قبلا باهم صحبت کردیم و گفتم میتونم با پاکسازی درمانش کنم به طور کامل و تمرینات ک گفتین مادرتون میگن برین تهران پیش دکتری که ساعتی یک و نیم انگار میگیره☺

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
بله عزیزم قبلا باهم صحبت کردیم و گفتم میتونم با پاکسازی درمانش کنم به طور کامل و تمرینات ک گفتین ماد ...

عهههه شمایی😅 هنوز دودلم اخه میترسم پولم هدر بده 

شما که حضوری نمیکنی اخه وگرنه ازخدام بود والا😅😅😅