2733
2739
عنوان

مامانایی که نی نی 😍اردیبهشتی😍 تو دلشون دارن بیاین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 51004 بازدید | 7348 پست
پس چیکار میکنی ؟ من غذا رو مادرم درست میکنه ولی خمو راست شدنی واقعن خییییلی اذیت میشم 

خواهرم از تهران اومده پهلوم مارانو طوهرمو خواهرم ميكنن واقعا حالم خوب نيست ديگه خيلي سختنه اين چند هفترم بگذره

اول از اینکه توراهیم پسر بود خیلی ناراحت شدم ولی الان خوشحالم که پسرم یه داداش واسش میاد و خداروشکرمیکنم از خدا میخام دامن همه منتظرارو سبز کنه😻
همسر منم چون مغازه هاشونو بستن نشسته خونه انجام میده سرکار رفتنی انجام نمیداد

زايمانت طبيعي هستش يا سزارين؟چندميته؟!

اول از اینکه توراهیم پسر بود خیلی ناراحت شدم ولی الان خوشحالم که پسرم یه داداش واسش میاد و خداروشکرمیکنم از خدا میخام دامن همه منتظرارو سبز کنه😻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوش به سعادتت...من که قبل عید همسرم دستش شکست کارای خونه همش گردن خودمه تازه تو بعضی کارای شخصی همسر ...

زايمانت كي هستش حالت خوبه سختت  نيست اين روزا

۶هفته دیگه بیشترنمونده ان شاءالله بدنیاکه امددیگه وقت سرخاروندنم نداری ازاین چندوقت هم لذت ببر🤣🤣🤣 ...

اي جونم بچه سومته ماشالله چه خوبه كه دختره

2731
زايمانت كي هستش حالت خوبه سختت  نيست اين روزا

۳ تردیبهشت تاریخ ntم هست. حال عمومیم خوبه خدا رو شکر فقط کمردرد وقتی زیاد سرپا وای میسم و البته خب چون سنگین شدم خم و راست شدن هم برام سخته. ولی خب چه میشه کرد. بخاطر کرونا هم رفت و امدها رو خیلی محدود کردیم حتی با خونه مامانم. بعد از عید فقط یه بار رفتیم خونشون اونم کوتاه و با رعایت فاصله و نکات بهداشتی

۳ تردیبهشت تاریخ ntم هست. حال عمومیم خوبه خدا رو شکر فقط کمردرد وقتی زیاد سرپا وای میسم و البته خب چ ...

خدارو شكر واقعا اين روزا سخته من سزارينم احتمالا دو هفته ديگه تاريخ زايمانم باشه 

2738
خواهرم از تهران اومده پهلوم مارانو طوهرمو خواهرم ميكنن واقعا حالم خوب نيست ديگه خيلي سختنه اين چند ه ...

بازم خداروشکر هستن کمکت کنن ، منم خیلی خیلی خمو راست شدن برام سخت شده با اینکه لاغرم هستم ولی واقعن سختمه 😁

سزارین هستم، بچه ی اولمه خانومی 

ب سلامت عزيزززم خودت سز خاستي تاريخت برا كي هست

بازم خداروشکر هستن کمکت کنن ، منم خیلی خیلی خمو راست شدن برام سخت شده با اینکه لاغرم هستم ولی واقعن ...

منم شکمم هستش فقط اره میفهمم چع میگی خیلی سخته ماه اخر

سلام مامانا  چ خبر  خوبین  تاریخ زایمان کی زودتره؟؟

سلام لی لی جان دکتر بهت تاریخ داد؟

من که ntم ۳ اردیبهشته ولی هنوز سونو ندادم ببینم میتونم طبیعی زایمان کنم یا نه...ایشالله شنبه سونو میدم و بعد میرم دکتر ببینم چی میگه