2410
2553

سلام

خدا رو هزاران مرتبه شکر که بعد از 16 ماه انتظار معجزه شو برام فرستاد و دل من و شوهرم رو با اومدنش شاد کرد🤗

ان شاالله همه ی منتظرا به زودی دامنشون سبز شه همگی از ته دل واسشون صلوات بفرستید.

25 سالمه و نی نی اولمه

آخرین پریودم 22 تیر بوده

تاریخ زایمان رو نی نی سایت زده 1 اردیبهشت😍

شما هم خودتون رو معرفی کنید و بیاین با هم باشیم.

معجزه یعنی بعد از ۱۶ ماه انتظار دقیقا همون ماهی که نوبت عکس رنگی داری که بری واسه آی یو آی باردار بشی😍خدایا هزاران بار شکرت ازت میخوام به همه ی منتظرای نی نی معجزتو نشون بدی😊دوست مهربونم یه صلوات واسه نی نی دار شدن منتظرا و سلامتی همه نی نی های تو دلی بفرست ممنونتم😘مهربونا واسه دوباره مادر شدنم دعا کنید دو ساله منتظرم بچم خیلی تنهاست😔اللهم عجل لولیک الفرج🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

۲۶سالمه 

پسرم۸سالشه

دومی تو راهه

البته یکم زودتر فروردینی نی نیم

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2720
25 سالمه مجردم 😁عروسک بازی میکنم

از خدا میخوام که یه همسر و همراه خوب قسمتت کنه😍

معجزه یعنی بعد از ۱۶ ماه انتظار دقیقا همون ماهی که نوبت عکس رنگی داری که بری واسه آی یو آی باردار بشی😍خدایا هزاران بار شکرت ازت میخوام به همه ی منتظرای نی نی معجزتو نشون بدی😊دوست مهربونم یه صلوات واسه نی نی دار شدن منتظرا و سلامتی همه نی نی های تو دلی بفرست ممنونتم😘مهربونا واسه دوباره مادر شدنم دعا کنید دو ساله منتظرم بچم خیلی تنهاست😔اللهم عجل لولیک الفرج🌱
2714
۲۴سالمه اخرین پری۱۸تیرررر بوده.. شما ازمایش خون هم دادی؟

آره عزیزم من سیکلام ۲۸ روزه است که روز ۲۶ سیکلم بی بی چکم مثبت شد و روز ۲۷ سیکلم آزمایش تیتر بتا دادم که بتام 183 بود😍

۲۶سالمه  پسرم۸سالشه دومی تو راهه البته یکم زودتر فروردینی نی نیم

ان شاالله به سلامتی عزیزم😊

شما سونو هم رفتی؟

خب خداروهزار مرتبع شکررر

بهت تبریک میگم عزیزم.انشالله قسمت همه بشه.وهمه راحت بارداریشون پیش بره

منم 25سالمه.نی نی دارم

البته اردیبهشتی نیست 

15فروردینه

8هفتمه

ولی برامم دعا کنید اخه همش لک بینی و خونریزی دارم

شیاف استفاده میکنم

هیچ مشکلی م نداره نی نی م و خودم خداروشکر صدای قلبش هم شنیدم

2706