2733
2734
عنوان

نظرم روی ۲۴سکه مهریست با حق طلاق وبقیه شروط

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 44 پست

وااااااااایییییییی 

چقد حق حق حق میکنی

پس غروره مرد چی میشه. 

به نظره من همون 114 تا مهریه بزاری بهتره

درضمن اگه این موارد و میخوای باهاش درمیون بزار لازم نیست همه چیزو ثبط کنی

♦️نظره هرکسی برای خودش محترمه♦️                      🚫توهین و تمسخر فقط بخاطر نظر ممنوع 🚫
چه ربطی داره . مگه این همه مرد حق طلاق دارن میرن زنشونو طلاق میدن.

جوک گف

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حقوق کامل بگیر ولی مهریه کم بزار نمیشه که هم خدا رو بهوای هم خرما رو

کارای خوشگل و هنری تو هر سبک و سلیقه ای از کارای نمدی تا بافتنی های زیبا و خاص از سرمه دوزی تا دوختهای نوین همه و همه در کانال تل گرام baharshop518@

اینا حق نیست شرطه اگر کسی حاضر شد این پنج تا شرطو قبول کنه مهریه تو منفی 24 سکه ام در نظر گرفتن قبول کن از من میشنوی 

تصنیف ام به سرودن و شعر مربوط میشه اون تنصیفه به معنی نصف کردن همه خانومام دارن اون حقو چون جزء شروط دوازده گانه اس 

توجه توجه- من آقا هستم - آخشاو
2731
کسی که حق طلاقو میخاد همون اول معلومه اهل زندگی نیست و از همون اول داره اشتباه میکنه پسره ام نباید ق ...

معلوم نمیکنه این یه تضمینه الان دوست من دنبال طلاقه چون پسره دست بزن و اینا داشته اما پسره طلاق نمیده نزدیک یه ساله آوارس تو دادگاه واینا 

من میخام خاص باشه‌...پنج تا سکه نصف اموال زندگی مشترک

هزینه درمان یه بیمار سرطانی

سفر کربلا

اگه ایده خاصی دارین بگین بهم تا عقد رو مغزش کار کنم...خخخخ

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
2740
وااااااااایییییییی  چقد حق حق حق میکنی پس غروره مرد چی میشه.  به نظره من همون ...

چیزی که ثبت نشه سندیت نداره حتما باید ثبت رسمی بشه که اعتبار قانونی پیدا کنه

کارای خوشگل و هنری تو هر سبک و سلیقه ای از کارای نمدی تا بافتنی های زیبا و خاص از سرمه دوزی تا دوختهای نوین همه و همه در کانال تل گرام baharshop518@
چ خوب اینو اسکرین گرفتم داشته باشمش به دوستام بدم حتما واسه خانوما لازمه این حق هارو ثبت کنه البته ...

یعنی مردا هم مهریه بدن هم حق طلاق؟

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
وااااااااایییییییی  چقد حق حق حق میکنی پس غروره مرد چی میشه.  به نظره من همون ...

موقع طلاق مثل الان عاشق پیشه نیس که بگه چشم به عشق خودت طلاق بگیر اونموقع جنگ و دعواعه

اینا حق نیست شرطه اگر کسی حاضر شد این پنج تا شرطو قبول کنه مهریه تو منفی 24 سکه ام در نظر گرفتن قبول ...

پس چرا موقع مهریه دادن ملک به نام اینو اون میزنن.؟ که مهریه ندن. 

شما برو بهزیستی خاستگاری .

چیزی که ثبت نشه سندیت نداره حتما باید ثبت رسمی بشه که اعتبار قانونی پیدا کنه

درستع.

ما عاقدمون توو عقدنامه نوشت و امضا گرفت اما گفت برید دفتراسناد ثبت کنید.

رفتیم فرداش ثبت کردیم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706