2737
2734
عنوان

کیاحرفه ای کیک میپزن؟عکسم بذارین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 570 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آموزش تزئین و فیلم آموزشی هم داره؟

آره داره... من عکسهای روزانه رو دوس دارم.. انقد خانوم باسلیقه اونجاست ک نگو.. من اونارو میبینم هی میشینم چیزای خوشمزه و خوشگل درس میکنم.. برنامه شو بگیر پشیمون نمیشی

عزیزای دلم، میشه هرکی امضامو دید، واسه شادی روح (♥️مامانم و آبجیم♥️) ی صلوات بفرسته.😔
2731
تا تو باشی تاپیک خوشمزه نزنی

خیلی دوس دارم کیک پزی ولی میترسم برم وسائل بخرم همش خراب کنم یا سخت باشه از پسش برنیام

بس کن رباب سر به سر غم گذاشتی                            اصلا خیال کن که تو اصغر نداشتی  
آره داره... من عکسهای روزانه رو دوس دارم.. انقد خانوم باسلیقه اونجاست ک نگو.. من اونارو میبینم هی می ...

برنامه شو دارم ولی فیلم آموزش کیک توش ندیدم تاحالا

بس کن رباب سر به سر غم گذاشتی                            اصلا خیال کن که تو اصغر نداشتی  

شوهرم میخوای عکس بدم😂🤦🏻‍♀️

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2740
برنامه شو دارم ولی فیلم آموزش کیک توش ندیدم تاحالا

ی لحظه فک کردم اشتبا دیدم.. دوباره رفتم نگا کردم.. داره دیگ.. البته نسخه جدیدش

عزیزای دلم، میشه هرکی امضامو دید، واسه شادی روح (♥️مامانم و آبجیم♥️) ی صلوات بفرسته.😔
ی لحظه فک کردم اشتبا دیدم.. دوباره رفتم نگا کردم.. داره دیگ.. البته نسخه جدیدش

توصفحه اصلیه؟

خیلی دوس دارم کیک پزی ولی میترسم برم وسائل بخرم همش خراب کنم یا سخت باشه از پسش برنیام

چندبار خراب میکنی بعدش دیگه قلقش دستت میاد مواد رو اندازه بریز هیچی نمیشه برنامه سراشپز پاپیون رو نصب کن ازروی اون بپز عالی میشه

دنیا همه هیچ و کار دنیا همه هیچ ای هیچ تو بهر هیچ برهیچ مپیچ
2706