2410
2553

اونایی که کیک پز حرفه ای هستن از کاراشون میشه عکس بذارن و بگن چجوری یاد گرفتن و چند وقت طول کشید یاد بگیرن

بس کن رباب سر به سر غم گذاشتی                            اصلا خیال کن که تو اصغر نداشتی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اومدم کیک پز حرفه ای ببینم. 

کیک های خودم خیلی خوش طعم میشه اما تزیینم خوب نیست

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
2720

گلم، برنامه سرآشپز پاپیون و بریز تو گوشیت.. عالیه.. هرچی بخوای دستور پختش هست، تازه کلی انگیزه آشپزیتو میبره بالا😊

عزیزای دلم، میشه هرکی امضامو دید، واسه شادی روح (♥️مامانم و آبجیم♥️) ی صلوات بفرسته.😔
من اومدم کیک پز حرفه ای ببینم.  کیک های خودم خیلی خوش طعم میشه اما تزیینم خوب نیست

برو تو برنامه سرآشپز پاپیون.. همه چی هس، تزیینات خوشگلی هم داره

عزیزای دلم، میشه هرکی امضامو دید، واسه شادی روح (♥️مامانم و آبجیم♥️) ی صلوات بفرسته.😔

سايو و ماريا قناد

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2714
گلم، برنامه سرآشپز پاپیون و بریز تو گوشیت.. عالیه.. هرچی بخوای دستور پختش هست، تازه کلی انگیزه آشپزی ...

آموزش تزئین و فیلم آموزشی هم داره؟

بس کن رباب سر به سر غم گذاشتی                            اصلا خیال کن که تو اصغر نداشتی  
2706