2737
2739
عنوان

کیاحرفه ای کیک میپزن؟عکسم بذارین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 570 بازدید | 58 پست
مشکل منم هست

فکر کنم این کیکایی که روش صافه در اصل کیک چپه شده است شاید اون طرفی که بالا اومده رو تزیین نمیکنن

اندیشیدن به گذشته اندوه، و اندیشیدن به آینده هراس می آورد؛ به حال بیاندیش تا لذت را به ارمغان آورد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه سال افتاده بودم تو کار کیک انواعشو با تزیین های مختلف درست میکردم حیف الان عکساشو ندارم ولی الان بیشتر کیک ساده درست میکنم توشم‌گردو میزنم با کاکایو در عرض چندساعت هم خورده میشه به تزیین هم نمیرسه

اندیشیدن به گذشته اندوه، و اندیشیدن به آینده هراس می آورد؛ به حال بیاندیش تا لذت را به ارمغان آورد.
فکر کنم این کیکایی که روش صافه در اصل کیک چپه شده است شاید اون طرفی که بالا اومده رو تزیین نمیکنن

شاید روشو میبرن صاف شه

بس کن رباب سر به سر غم گذاشتی                            اصلا خیال کن که تو اصغر نداشتی  
2728
بچه ها چیکار میکنید روی کیک هاتون صافه .کیک من خوب پف میکنه ولی روش گنبدی میشه 

درجه فر زیاد هست 

میتونی یه دستمال خیس دور قالبا ببندی روش دورش دیرتر بپزه

میگم که ریختی تو قالب دو سه بار بکوب زمین رو میز تا هوا بکیره

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
2740
ن عزیزم من روش ونمیبرم کیک چپ شده هم نیست روی خود کیکه

شما چیکارمیکنید گنبدی نشه

بس کن رباب سر به سر غم گذاشتی                            اصلا خیال کن که تو اصغر نداشتی  

برای اینکه روی کیک صاف دربیاد ،اول حرارت فر مناسب باشه بعد وقتی مواد را درقالب ریختید یکی دوبار قالب را به میز بکوبید تا هوای اضافه اش بیرون بیاد .و اندازه قالب هم مهمه .اگه قالب کوچیک باشه کیک گنبدی میشه

کیک های من روش صافه . برعکس نمیکنم

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
شما چیکارمیکنید گنبدی نشه

عزیزم باید دمای فر مناسب باشه یعنی زیاد نباشه بعد وقتی کیک ومیریزید توی قالب چند بار بکوبونید زمین

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم
عزیزم باید دمای فر مناسب باشه یعنی زیاد نباشه بعد وقتی کیک ومیریزید توی قالب چند بار بکوبونید زمین

مرسی عزیزم

خیلی دوس دارم کیک پزی ولی میترسم برم وسائل بخرم همش خراب کنم یا سخت باشه از پسش برنیام

برو سایت شف طیبه با تصویر گذاشته .وسایل هم اولش زیاد نخر بعد از چند بار پختن اگه علاقه مند شدی بعد اونا رو که لازم داری میخری