2733
2739
عنوان

توروخدا بگید چی جواب شوهرم بدم زودبیاین.پشت سرمادرم..

| مشاهده متن کامل بحث + 2427 بازدید | 100 پست
ن اخه اگه میخواسه اونو بگه چرا ب شوهرش گفته.منطور... بودهخدایشش اگه مادر من بود دیگ اسمشو نمیاوردم. ...

ای بابا عزیز من به منم گفت به شوهرمم گفت.

من که دیگ بادمجون ندارم .گفت بادمجو و کدو و گوجه .

😁

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از بیسیاستیه خودتو.ادبش کن ک احترام زندگیتو دامادمادرزنی داشته باشه.چقد سبکه بخداا😶

میگم که مادرم که تنها نیست مثلا میریم در مغازه میگن  خونه فایمیل و ...کلا فامیلامون این حرفو میزنن .واقعیت هم داره خب

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه
2731
ای بابا عزیز من به منم گفت به شوهرمم گفت. من که دیگ بادمجون ندارم .گفت بادمجو و کدو و گوجه . 😁

دوست عزیز به نظر من جبهه نگیر در مقابل شوهرت. ازش عذر خواهی کن و از دلش در بیار و توضیح بده که مامانمه دیگه به خدا خیلی دوسمون داره ولی شوخیاش اینجوریه با همه همینجوریه. تو بزرگواری کن و به دل نگیر

و بعد به مامانتم بگو مامان شما همیشه محبت دارین و ما شرمنده ی خوبیاتونیم و... ولی نه این که شوهرم چیزی گفته باشه یا به روی خودش آورده باشه اما احساس می کنم خیلی از شوخی خوشش نمیاد و ناراحت میشه باهاش شوخی نکنین

و بعد به مامانتم بگو مامان شما همیشه محبت دارین و ما شرمنده ی خوبیاتونیم و... ولی نه این که شوهرم چی ...

ای خدا😭اخه وهرم خودش خییییلی شوهی میکنه ولی خب شوخیاش به جا هست مرسیـ

حتما صحبت میکنم

2740

به مامانت بگو دیگه این شوخیارو نکنه که ناراحت میشی شوهرت حق داره که ناراحت بشه من جان بودم ناراحت میشدم .پشت شوهرت باش.مامانت داشت شمارو بخاطر گوجه و بادمجون بردن مسخره میکرد چون واهرتون گوسفند کشته بود.این خیلی بده دقیقا متلکه

وقتی میگه بادمجونتو بده سگ بخوره😖😖😖شما مطلب نگرفتی

من مطلبو گرفتم عزیزم شما زیادی انگار رفتی تو بهر ماجرا😊

خود بادمجون اونجا حی و حاضر بوده 🤣😂

مامانش گفته بود این سگه خیلی استخون سفت خورده یکم از گوجه بادمجوناتون بدین بخوره

خوشبختی نگاه خداست😍دعا میکنم خداوند هرگز چشم از شما برندارد😍😍🌹🌹
اخه من دهن چندتا رو ببندم هرررجا که میریم این حرفو میزنن  هی به شوخی میگن. اصلا نمیدونم چیکار ...

جلوی جمع هیچی ب متدرت نگو در خلوتی بگو بگ ی بلر دیگه بگی توی جمع ضایعت میکنم ک بچه هاتم دیگه بهت ارزش قاعل نشن