2752
2734
عنوان

کسی توسن ۲۰سالگی سابیدگی غضرف داشته باشه خوب میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 179 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اها پس به خاطر اینه که خیلی بهشون فشار اومده اگه رعایت کنی و وزنتو پایین بیاری ترمیم میشن منم همیشه ...

چندسالته عزیزم

هدف اول۷۵کیلو🔒هدف دوم ۷۳کیلو🔒هدف سوم۷۰کیلو🔒هدف اخر۶۷کیلو🔒
خب خدارو شکر پادرد نداری کم خونی هم باعث سائیدگی میشه بدون هیچ شکی 

کم خونم شدییییید 

برم قرص بخرم حتمااا 

امگا۳

D3

ویتامین e

کلسیم 

گلوکوزامین .میخورم قرص اهنم بخورم😢

۲۱ عدد مویز سرخ قبل از طلوع آفتاب بخور اما هسته هاشو در بیار بعضیا گفتن سمی هست مویز سرخ و اصلا دست کم نگیر هم غذا است هم دارو قلب را قوی می کند دل را خوش می کندضد افسردگی و کم خونی هست سخنرانی آیت الله تبریزیان و دکتر کرد افشاری در باره مویز سرخ و سرچ کن تعجب می کنی بعد از شش ماه اثرات آن نمایان می شود سنت کمه سریع انشا الله خوب بشی

۲۱ عدد مویز سرخ قبل از طلوع آفتاب بخور اما هسته هاشو در بیار بعضیا گفتن سمی هست مویز سرخ و اصلا دست ...

دعاکن خوببشه عزیزم .خیلی لطف کردی

کم خونم شدییییید  برم قرص بخرم حتمااا  امگا۳ D3 ویتامین e کلسیم  گلوکوزامین .می ...

به نظرت ای قرصهای شیمیایی عوارض ندارن ؟! تازه بدون مشورت دکتر هم! همین مویز سرخ گفته شده غذای اصلی هست حتما ویدیوهارو گوش بده دکتر به مادرم گفته با عصبانیت کم خونی تمام بدن را نابود می کند

به نظرت ای قرصهای شیمیایی عوارض ندارن ؟! تازه بدون مشورت دکتر هم! همین مویز سرخ گفته شده غذای اصلی ه ...

چشم عزیزم .ممنونم گفتید بهم 😘❤

چشم عزیزم .ممنونم گفتید بهم 😘❤

خیلی هوس کیک کردی خودت درست کن من دستور یه کیک شیفون با بیکینگ پودر وروغن کم و دارم در یکی ازتاپیکها هست اگه دوست داری آدرس بدم ببینی مواد نگهدارنده آسیب به کبد وکلیه آلزایمر آسیب جدی گوارشی درد قفسه سینه سرطان بیماری قلبی وعروقی میاره

خیلی هوس کیک کردی خودت درست کن من دستور یه کیک شیفون با بیکینگ پودر وروغن کم و دارم در یکی ازتاپیکها ...

بده عزیزم.

دیگ استفاده نمیکنم چشم

بده عزیزم. دیگ استفاده نمیکنم چشم

آفرین تاپیک

زنگ زدم کیک خونگی سفارش بدم گفت که…

سرچ کن در نی نی سایت دستور کیک شیفون هست اگه سوالی برات پیش اومد بپرس خجالت نداره