2733
2734

پای مرغ وگلوکوزامین میخورم بهترشدم 

شیروپودرسنجدم میخورم 

میگم سنم کمه انشالله ترمیم بشه

خدایاشکرت وزنم ۶۷کیلوشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
از مواد نگهدارنده سعی کن دوری کنی کیک کلوچه صنعتی ویفر پفک و… سنت خیلی کمه چرا  مواد نگدارنده ...

نمیدونم چرااینطوری شدم بچه خیلی روپاتکون میدادم شایددلیلش اینه

خدایاشکرت وزنم ۶۷کیلوشد
نمیدونم چرااینطوری شدم بچه خیلی روپاتکون میدادم شایددلیلش اینه

نمی دونم تغذیه خیلی مهمه دکتر چی گفت 

پودر سنجد و شیر و یه ذره عسل و آره شنیدم خوبه بلدرچین هم میگن بافتهای بدن و ترمیم می کنه تحقیق کن

ممکنه منم ام اس داشته باشم؟

من اول از پای راستم شروع شد یعنی بی حس شد ولی ساییده شدن رانو ها علایمی هست که چند ماه بعد بروز پیدا میکنه برای همین فکر نمیکنم چون علایم اولیه ش اتقدر زیادن که ادم خودش میفهمه نگران نباش عزیزم ساییده شدن غضروف از خیلی چیزا میتونه باشه برای همین به ارتوپد مراجعه کن

نمی دونم تغذیه خیلی مهمه دکتر چی گفت  پودر سنجد و شیر و یه ذره عسل و آره شنیدم خوبه بلدرچین هم ...

دکترگف وزنتوکم کن ۱۰کیلو وعضلان چهارسرزانوتقوییت گن

خدایاشکرت وزنم ۶۷کیلوشد
2706