2752
2734
عنوان

توروخدا بگید چی جواب شوهرم بدم زودبیاین.پشت سرمادرم..

| مشاهده متن کامل بحث + 2430 بازدید | 100 پست
اشکال نداره عزیزم با مادرت صحبت کن هرچی باشه مادرته درک می کنه، بعضی مردها حسودن شاید خیلی با مادرت ...

اخه شوخیای زننده جنسیی از ی مادر زن خیلییی زشته😲😵😵

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪
اره درسته همین فکرو میکنهـ مادر من خیلی مشکلات تو زندگیش داره خیییییلی دلش خوشه به همین شوخیا. اخه ...

به هر دو خانواده بايد تذكر بديد پيله كردن نيست

همسرم ،مهربانترين يار من بيمار شده براش دعا كنيد ممنون

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اخه شوخیای زننده جنسیی از ی مادر زن خیلییی زشته😲😵😵

مگه شوخی جنسی کرده؟؟؟؟؟

میشه واسه باز شدن بخت خواهرم و همه ی جوونا یه صلوات بفرستین😘                                                   هرکی تو امضاش گفته صلوات بفرستین واسش صلوات می فرستم فقط اعلام نمی کنم
2731
خب وقتی بی توقعه دلیلی نداشت گوجه و بادمجویایی ک شمابردینو انقد بد جلوه بده

به مظر ما بد جلوه داد ولی به نظر خودش این شوخی بود😕اصلا گیج شدم انقد مادرم بهم محبت میکنه و براد خترم لباس میخره و برا خونمون .که خجالت میکشم چیزی بگم

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه
جنسی رو از کجا اوردی؟🤤

شاید به خاطر بادمجونا میگه😂😂😂😂😂

میشه واسه باز شدن بخت خواهرم و همه ی جوونا یه صلوات بفرستین😘                                                   هرکی تو امضاش گفته صلوات بفرستین واسش صلوات می فرستم فقط اعلام نمی کنم
نمیدونم مامانم چه فکری میکرد که این حرفارو زد.خامواده شوهر من کلا از قدیم تا به حال اسم و رسم خسیسی ...

دقیقا علت همینه مادرت داره طعنه میزنه دوست من ب کسی اجازه تده ارزش شوهرتو بیاره پایین مسلمااگه خانواده شوهرت به این اسم حالاشناخته شدن وقتی مادرت بگه عروستون هم میگه باجناق شدهرتم میکه و شخصیت شوهرت خورد میشه و باعث دعواواختلاف توی خونتون میشه

وقتی میگه بادمجونتو بده سگ بخوره😖😖😖شما مطلب نگرفتی

😂😂😂وای خدا منظورو اشتباه گرفتیییی.

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه
وقتی میگه بادمجونتو بده سگ بخوره😖😖😖شما مطلب نگرفتی

😂😂😂😂😂😂 دوست عزیز استارتر با خودش بادمجون برده ، منظور مادرش بادمجون خوردنی بوده نه اونی که به ذهن تو رسیده

دقیقا علت همینه مادرت داره طعنه میزنه دوست من ب کسی اجازه تده ارزش شوهرتو بیاره پایین مسلمااگه خانوا ...

اخه من دهن چندتا رو ببندم هرررجا که میریم این حرفو میزنن  هی به شوخی میگن.

اصلا نمیدونم چیکار کنم بعضی جاها تذکر میدم ولی مادرمو چیکار کنم اخه

😂😂😂😂😂😂 دوست عزیز استارتر با خودش بادمجون برده ، منظور مادرش بادمجون خوردنی بوده نه اونی که به ...

ن اخه اگه میخواسه اونو بگه چرا ب شوهرش گفته.منطور... بودهخدایشش اگه مادر من بود دیگ اسمشو نمیاوردم. مامانم هیچوقت خودشو اینجوری سبک نمیکنه خداروشکررر

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪
اخه من دهن چندتا رو ببندم هرررجا که میریم این حرفو میزنن  هی به شوخی میگن. اصلا نمیدونم چیکار ...

از بیسیاستیه خودتو.ادبش کن ک احترام زندگیتو دامادمادرزنی داشته باشه.چقد سبکه بخداا😶

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪
2706