2737
2739
عنوان

دیگه چجوری من زندگی کنم با خیال راحت 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1085 بازدید | 99 پست

عزیزم بچتو طرف دیوار بخوابون یا اصلا رو تخت نذار دو طرف تختم تشک ضخیم بذار منم همینکارو کردم دخترم چند بار از تخت افتاد ولی تشک گذاشته بودم افتاد رو اونا اصلا گریه هم نمی‌کرد خوششم اومد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم نوزاد بودم از تخت افتادم حتی دهنم پر از خون شد ولی سالمم😊

الهی 😔خدا رو شکر 

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
2728
مثل این میمونه که بگی خودم از رو تخت افتادم نکنه ضربه مغزی شم! اضلا امکانش نیست.این حرفارو نزن

واقعا؟آخه شنیدم میگن ضربه به مغز توی نوزادی باعث زبونم لال عقب موندگی ذهنی میشه

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
ابن حرفا چیه بچه تا بخواد بزرگ شه هزار بار میخوره زمین ...احتیاطو رعایت کن چیزی نیس گلم نوزاد چون مل ...

خدا از زبونت بشنوه باور کن حالت کما دارم از دیشب نتونستم بخوابم تا میخوابم کابوس میبینم 

نگران نباش اگه بیحال نشده ولی بازم دکتر ببرش مامانم همیشه میگه بچه ها خدا نگهدارن

فرزا میبرمش گریه کرد ولی بیحال نشد شوهرم همون موقع بغلش کرد خندبد و بازی کرد

2740
خوب اگه اینوقدراسترس داری ببردکترببین دکترچی میگه

فردا میرم حتما 😞دلم آروم نمیگیره با اینکه حالش خیلی خوبه و همش داره میخنده و بازی میکنه 

به چیزای منفی فکر نکن ایشالله ک چیزیش نیست اگرم خیلی نگرانی صبح دکتر ببرش تا خیالت راحت شه

حتما میرم عزیزم 

بیخیال من خودم شیش ماهم بود از پنجره اتوبوس افتادم زمین الانم صحیحو سالمم فقط یکم خلم😂😂

دور از جون ...وای چه وحشتناک 😞😞😞مامانت چی کشیده 😭

عزیزم بچه منم وقتی نوزاد بود گذاشتمش رو تخت ،نمی دونستم غلتیدن یاد گرفته ،رفتم چیزی بیارم که یهو صد ...

خدا رو شکر...بیحال شد؟دکتر بردیش؟ 

مادر همینه فقط الکی ااسترس و عذاب وجدان میگیره .‌‌بچه ها همشون سرشون اسیب میبینه ‌‌‌.‌..میخورن زمین ...

دور از جون...واقعا مادر بودن خیلی سخته عذاب وجدان ی طرف ترس ی طرف...😭