2733
2734
عنوان

دیگه چجوری من زندگی کنم با خیال راحت 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1085 بازدید | 99 پست
با این غصه خندم گرف گفتی دیونه شدی به سلامتی ..من خیلی حساسم ...چه عذابی کشیدی وااااای😰😰

والا بخدا😂انقدر این بچه ها شیطونن تا بزرگ شن روزی سی بار میوفتن آخرشم بهمون میگن مگه شما برامون چی کار کردین؟!ول کن دختر خواست به خودت باشه

اوه ازاین اتفاقا خیلی پیش میاد برای مخصوصا بچه های شیر بهشیر اگه بخوای برایوهر اتفاقیواینجوری عزابگی ...

واقعا همینطوره من خیلی حساسم ...امیدوارم دیگه این اتفاق نه واسه من نه هیوچ کس دیگه نیفته 

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره ادم حس بدی پیدا میکنه ولی دیگه شده توکل ب خدا  نترس چیزیش نمیشه بچه ب زمین خوردن الکی عقب ...

ممنونم از دلداریت دوست عزیزم 😘😘😘😘اومدم اینجا درددل کردم خیلی آروم شدم 

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
من یه سالم این طورا بود از پله های راه پله پرت شدم پله های زیر زمین مامانم از صدای قرومپپ فهمید افتا ...

آره راست میگی آخه من افسردگی بعد زایمان گرفتم حال روحی مساعدی ندارم دیگه این اتفاقم شد سوهان روحم ولی فهمیدم باید این روندو تغییر بدم تا دیونه نشدم 

2731
ن مامانم کلا خیلی ارومه اصلا دعوایی نبوده اما هرچی میشه به این مسئله زیاد اشاره میکنه😁😁😁

😂😂😂😂چون عمت کرده هی میگخ 

ن مامانم کلا خیلی ارومه اصلا دعوایی نبوده اما هرچی میشه به این مسئله زیاد اشاره میکنه😁😁😁

😂😂😂😂چون عمت کرده هی میگه

والا بخدا😂انقدر این بچه ها شیطونن تا بزرگ شن روزی سی بار میوفتن آخرشم بهمون میگن مگه شما برامون چی ...

واقعا مطمئنم بعدا بهم میگه و هیچوقت نمیدونه چه زجری تو هر لحظه کشیدم ...مث خودمون که قدر مادرامونو ندونستیم 

2738

خخخخ وای خدا  

خب مامانت بنده خدا عروسه و عمت خواهرشوهر دوست داره بهش گیر بده  

وگرنه پرخاشگری یه موضوع رفتاریه و اکتسابی ربطی به ضربه سر نداره  

آره راست میگی آخه من افسردگی بعد زایمان گرفتم حال روحی مساعدی ندارم دیگه این اتفاقم شد سوهان روحم ول ...

ای خواهررر نمیخوام تو دلتو خالی کنم ولی میگم که هم حساسیتتو کم کنی هم خودتو واسه اینده آماده و قوی کنی! 

بچه انقدر بالا پایین داره وقتی مریض میشه تب میکنه تب 40درجه اش پایین نمیاد اووووف دیگه یادت میره یه بار از تخت افتاد پایین و حالا چی شد برات یه مسئله کوچیکه

بچه تا زیر 5-6سال خیلی مریضی و دردسر داره بعدش هم که یه جور دیگه دردسر

من یاد مریضی هاش و مدل به مدل دکتر و دارو که میفتم دیگه یادم میفته از تخت افتاد میخندم