2726

من دیشبم تاپیک زدم گفتم نوزاد ۵ماهم از تخت افتاد دوستان دلداریم دادن 😭تا الان نه بالا اورده نه تغییری تو خواب و خوراکش داده و نه بیقراری میکنه ...با این اوصاف بازم ممکنه به مغزش ضربه خورده باشه؟نکنه زبونم لال عقب مونده بشه؟دارم روانی میشم

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

حساسی گلی طبیعیه

انقدر میوفته حالا سر میشی

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کارم شده گریه و غصه😔هی میخوابم کابوس اون لحظه رو میبینم 

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
2728
شما خودت برو روانپزشک

الان باید برم بخدا روانی شدم 😞😞هی میگم کاش خوای بد دیده باشم ...میترسم در آینده مشکلی پیش بیاد

کارم شده گریه و غصه😔هی میخوابم کابوس اون لحظه رو میبینم 

خوب اگه اینوقدراسترس داری ببردکترببین دکترچی میگه

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
حساسی گلی طبیعیه انقدر میوفته حالا سر میشی

آخه هنوز کوچیکه 😣😣😣دختر مثه عروسکم چیزیش نشه 😞

2706