2733
2739
عنوان

دیگه چجوری من زندگی کنم با خیال راحت 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1085 بازدید | 99 پست
الان باید برم بخدا روانی شدم 😞😞هی میگم کاش خوای بد دیده باشم ...میترسم در آینده مشکلی پیش بیاد

به چیزای منفی فکر نکن ایشالله ک چیزیش نیست اگرم خیلی نگرانی صبح دکتر ببرش تا خیالت راحت شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم

بچه منم وقتی نوزاد بود گذاشتمش رو تخت ،نمی دونستم غلتیدن یاد گرفته ،رفتم چیزی بیارم که یهو صدای بدی اومد،از تخت افتاده بود روی موکت اتاق خواب.انقدر ترسیدم ولی خداروشکر اسیب ندید.

به همه آرزوهام قول رسیدن دادم.
2728

هیچی نمیشه واسه منم پیش اومد نوزادم 3 ماهش بود رو مبل بالش گذاشتم بچمم روش بود فکرشم نمیکردم بیوفته قدرت تکون خوردن نداشت افتاد رو سرامیک از صدای برخورد سرش متوجه شدم چقدر روز بدی بود ولی گفتن علائم ندار عکسم نداز الان سالم سالمه خداروشکر نزدیک دوسالشه

آخه هنوز کوچیکه 😣😣😣دختر مثه عروسکم چیزیش نشه 😞

نه خیالت تخت

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738
چرا نمیبریش دکتر؟ 

زنگ زدم تورژانس اطفال گفتن لازم نیست بیاریش تو گرما ولی دل بی صاحابم آروم نمیشه

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
نه بابا چیزی نمیشه پسر من تو حموم افتاد زمین شش هفت ماهگی مردم زنده شدم الان خداروشکر طبیعیه

الهی 😔😔😔طفلکی😞من میفهمم چه حس بدیع 

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
خب چرا یه اسکن نمیگیرید از سرش که خیالت راحت شه

آخه اوزژانس اطفال گفت نیارش لازم نیست 

2706