2737
2739
عنوان

از شوهرم کتک خوردم منم اشکشو دراوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 59632 بازدید | 523 پست
بچه ها من و شوهرم تا این حد که گفتم وقیح نبودیم یعنی اینجوری بهم بی حرمتی نمیکردیم اما خوب دیگه اینب ...

به نظرم زیادی دوست داره،نمیخواد غیر اون توجهت به کسی دیگه باشه

اخه میدونی که عشق زیادی ادمو به مرز جنون میکشه

⁦(✷‿✷)⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا همین خانمها شوهراشون ساعت ۱۰ونیم شب برن پارک با دوستاشون  بیا و ببین چه میکنن  که م ...

شما چقدر طرفدار آقايونى و گيردادى ب ساعت ده

بيخيال  عزيزم  😇

ای دریغا......  ای دریغا..... از جوانی .....از جوانی.....
2731
نمیدونم سوال خودمم هست اما مشخص بود اصلا نخوابیده بود خیلی هم باصدا گریه میکرد دلمم سوخت ولی واقعا م ...

شاید ناراحت بوده که چشمش درد میکرده و رفته دکتر دقتی برات زنگ زده که رفتم خیلی اهمبت ندادی دلش گرفته

🌏یادمون باشه زمین گرده🌎

این دعوایی که شماها کردین 

کینه تو دلتون بوده و دیشب سر باز کرده 

وگرنه چیز خاصی نبوده که اینطوری حلق آویز شین و 

تو بخای خفش کنی ؟

سعی کنید همیشه مشکلاتتون حل کنید باهم که اینطوری جمع نشه 

و اینطوری تخلیه کنید 

فقط اون بجه طفل معصوم گناه داره 😔

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2738
هیچم حق با اون نیست خوب کرده . چرا اصرار دارید زن رو جنس ضعیف جلوه بدین ؟ تو سری خوردن دوست دارید ؟ ...

حالت خوبه!؟! 

ساعت گفته و دیر کرده 

میتونست خونسرد بگه به فلان دلیل دیر شد 

دیگه جنس ضعیف رو از کجات درآوردی

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
با کمال احترام اصلا موافق نیستم .یه ربع  دیر کرده.اون ساعتی که از نظر شما دیره شوهرش موافقت کرد ...

من فکر کنم به خاطر جواب ندادن به تلفن نگران شده بوده و از کوره در رفته فکر نکنم به خاطر یک ربع بوده باشه

به نظرم زیادی دوست داره،نمیخواد غیر اون توجهت به کسی دیگه باشه اخه میدونی که عشق زیادی ادمو به مرز ...

نمیدونم شاید...کلا وقتی با بقیم یا میرم جایی بمونم بااینکه خورش اجازه میده یه جوری اخر کوفتم میکنه

یارب تنها نظرت باشد پایان رنج هایم...❤️