2733
2734

چرا یه مرد ساده نصیبم شد اصلا زرنگ نیست مثل بقیه مردا گرگ نیست خسته ام از این رفتارش من برعکس اون تیز و بز زرنگم تو پس انداز کردن پیشربت کردن خرج کردن منو ایشون کاملا برعکسیم کاش منم مثل خودش بودم درسته مثل خودش بودم الان قطعا یه خونه ام از خودمون نداشتیم و پشتوانه مالی مون صفر بود لاقل اینقدر حرص نمیخوردم میترسم سکته کنم یه روز از فشار 😭 دیروز یه معامله انجام دادیم انقدر سرمون زرنگ بازی کردن من نمیتونستم حرف بزنم پای شوهرم وسط بود هی میگفت تو هیچی نگو حرف نزن اونا هم ساده گیر آوردن تازوندن واقعا الان ناراحتم کارشم که از من جدا نیست من نیبینم نفهمم حرص نخورم شما شوهراتون اینجوری ان؟یا فقط شانس من عتیقه در اومد؟ وای اگه اون دیروزیا تنها به پست من میخوردن حالیشون میکردم دنیا دست کیه

درخواست دوستی رد میکنم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

شوهر منم مثل شوهر شما 

و حتی اقوام خودش خواستن سرمون کلاه بزارن 

امامن خدا رو شکر میککم مثل اونا گرگ نیست 

چون خدا خودش بخاطر قلب خوبش هوامونو داره 

گرگاهم نتیجشون جهنمه 

لطفا لایک نکنید ممنونم .
شمع اقتصادی نداره بنده خدا بابای من خیلی ادعا زرندگیش میشد هیچیم نکرد

دقیقا اصلا شمع اقتصادی نداره نه پس انداز کردن میدونه نه پیشرفت کردن بخدا پولی که این در میاورد هیچکس تو خونواده به اندازه ایشون درنمیاورد اما عاقبت ورشکست شد همش سر ندانم کاری ها ولی باز فکر میکنه خیلی حالیشه من همیشه مجبورم دور از چشمش پس انداز کنم وگرنه مثل خودش باشم به گدایی میفتیم

درخواست دوستی رد میکنم 

خب عزیزم وقتی اینو میدونه تو خونه توجیهش کن بگو وقت معامله بسپر ب من تو هیچی نگو اگه چیزی گفتی همونجا معامله رو ب هم میزنم تا بترسه..بگو هرچی شد پای من فقط تو هیچی نگو چون مردم از آدمای خوبی مثل تو فقط سوء استفاده میکنن تو این دوره زمونه سادگی ب درد نمیخوره پس اگه میخوای زندگیمون پیشرفت کنه این قبیل کارارو بپار ب من ک دوتامون راضی باشیم و انقد حرص و جوش نخورم

2706