2733
2739
عنوان

از شوهرم کتک خوردم منم اشکشو دراوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 59632 بازدید | 523 پست
حق زدن نداره که.با اطلاع خودش رفته

از دوست داشتن بیش از حد و نگرانی بالا این کارو کرده و مطمئنا پشیمون شده اما اون خانم نباید جلو بچه بی حیا بازی در بیاره باید شوهرشو خجالت زده کنه

😮😮😮 بخاطر یه پارک چرا زندگی رو تلخ میکنین بخدا این چیزا با صحبت حل میشه باهم منطقی صحبت کنین ا ...

من اگه تو موقعیت استارتر بودم موقع ورودم به خونه حرفی نمیزدم

عادی سلام میدادم اگر اعتراض می‌کرد با ملایمت میگفتم که حق با توئه قرار بود فلان ساعت بیام یه کم دیر شد و تمام 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خااااانمااااا 

عزییییزان 

دوستااااان

بییییخیال شید 

انقد زوووم نکنید رو چیزای متفرقه

برای جاهاییی مثل استان خوزستان  ۱۰شب به بعد بیرون کاااملا عادی هست

بکشید بیرون😶

عشقای حس ششمی که امضارو میبینین میشه خواهشا🤭😅نظرتون راجب ازدواجم (چه زمانی باچه خصوصیاتیی )وکنکورم(قبول میشم امسال)تو تاپیک اخریم  بگید لدفااااا

بچه ها من و شوهرم تا این حد که گفتم وقیح نبودیم یعنی اینجوری بهم بی حرمتی نمیکردیم اما خوب دیگه اینبار واقعا من دیوونه شدم از کارهای شوهرم

شوهرم کلا وقتی من با دوستام یا حتی فامیلام تنهایی میرم بیرون انگار مشکل داره البته علنا نمیگه ولی یه جوری هنیشه کوفتم میکنه حس میکنم حسادت میکنه

کلا منو محدود کرده هر کلاسی میخام برم مخالفت میکنه بیرونم که میرم اینجوری کوفتم کرد

البته آدم بد دلی هم نیس نمیدونم چه مرگشه

یارب تنها نظرت باشد پایان رنج هایم...❤️
2731

این کارها و کتک ها باعث میشه هر دوتون بد یاد بگیرید و بشه عادت اصلا اصلا تو دعوا به هم دست درازی نکنید 

خیلی بد مرد دستش به زدن عادت میکنه

وخدایی که نگه داشت دلم را از غم .......;وانگهی گفت کمی صبر و مدارا تا دم........🌼🌼

من موندم چرا تعجب كردين از ساعت 

كي گفته امنيت نيست 

ما هم شهر ساحلي هستيم والا يازده شب دوتا زن ميزنيم بيرون يك دو ميايم هيچيمونم نميشه 

چتونه بابا مگه اينجا جنگله ساعت ده شب امنيت نباشه

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2740

حالا شوهرت دردش گرفته بود گریه میکرد

یا به خاطر سرکوفتایی که بهش زدی گریه میکرد؟

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
بله متاسفانه خودمم همش امروز فقط برا دخترم ناراحتم 

درسته توام حق داشتی ولی خواهش میکنم از این ب بعد قبل هرکاری ب اون فکر کن😔😔😔همه مردا عصبی میشن دهن ب دهن بزاری ک واویلاس من خودم همیشه جلوی پسرم ب عصبانیت شوهرم لبخند میزنم چون الان قشننننگ متوجه همه چیز میشه ناراحتی و دعواهای مارو حس میکنت

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
من اگه تو موقعیت استارتر بودم موقع ورودم به خونه حرفی نمیزدم عادی سلام میدادم اگر اعتراض می‌کرد با ...

والا منم عادی گفتم اون بود که بی احترامی کرد

یارب تنها نظرت باشد پایان رنج هایم...❤️
از دوست داشتن بیش از حد و نگرانی بالا این کارو کرده و مطمئنا پشیمون شده اما اون خانم نباید جلو بچه ب ...

گفت توی اتاق . بعد اولین بار نبوده که شوهرش میزدتش گفت چندبار قبل از این قضیه هم دست روش بلند کرده

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم