2737
2739
عنوان

از شوهرم کتک خوردم منم اشکشو دراوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 59593 بازدید | 523 پست
از الان که کلب تصمیم و برنانه برای بهتر شدن زندگیت داری به جدایی فکر نکن. تمرکزت و بذار رو زندگیت و ...

ایشالا عزیزم مرسی.رفتم پیش مشاور.گفت باید بری پیش روانپزشکی که بهت معرفی میکنم.یه دوره دارو درمانی داشته باشی بعد رفتار روان درمانی.تو هم به نطرم برو چون خیلی چیزامون شبیه همه.

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کار خوبی کردی👍منم دوست دارم اینجوری جلوش دربیام ولی متاسفانه از اونجایی ک بالا خونه مادرشوهریم تا صدامون بره بالا مادر عجووووزش خودشو میندازه وسطو قضاوت بیجا میکنه و حرفایه مفت میزنه

وحشتناکه ادامه دادن و این کارا 

همه میدونیم قدرت مردا بیشتره 

اولا غلط کرد زد بعدشم حالا ک زد تو نمیباسی ادامه بدی نتیجشو ببین 

بهتر نبود قهر میکردی یا سر سنگین میبودی باش یا کلامی  ادامه میدادی؟

دیگ ب نظرم ادامه نده این کارارو الان نتیجش اینه 

روتون بد جور ب هم وا شده 

تاثیرش رو بچتون 

غرور له شده همسرت 

بدن کبود شما و...

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگی من افتاد 😄 و من ب عشقم میرررسم 💏
2728
منم همینجور داشتم نفرینش میکردم که اونم دخترمو بغل کرد رفت بیرون یه کم تاب داد اروم که شد اورد منم گ ...

آخیش دمت گرررررم چندتامث توباشن دیگ غلط کنن مردا دست رو زن بلندکنن

استارتر جان واقعا متاسفم برای اتفاقی که افتاده.
من خودم به عنوان دختری که 27 سال چنین درگیری هایی رو دیده( با این تفاوت که هیچ وقت زور مادرم به پدر بی همه چیزم نرسید) آرزو میکنم دیگه هیچ وقت این اتفاق براتون پیش نیاد .
و اینکه خواستم بگم خیلی کار خوبی کردی که از خودت دفاع کردی. دمت هم گرم . به حرفای کاربرایی هم که اینجا میگن تو باید آروم میموندی و فلان اصلا توجه نکن.
من هزار بار تا حالا دیدم که توی تاپیکای با این موضوع، خانم طفلک رو سرزنش کردن که چرا نشسته تا شوهرش کتکش بزنه . ولی واقعا وقتی یکی میتونه از خودش دفاع کنه باید اینکارو کنه.

برات آرزوی زندگی و لحظات خوب دارم عزیزم. 

لطفا جز در مواردی که توی پست ها هماهنگ میکنیم درخواست دوستی نفرستید. اعصابم خورد میشه درخواست دوستی آقایون سایت رو میبینم.
2738

ببخشید هیچ‌کدومتون تعادل روانی ندارید جلوی بچه آخه؟ حتما اکیدا برید روانشناس

ایشالا هر دعایی در حقم میکنید صد برابرش به خودتون برگرده💚 / مذهبیم ولی نه اونطور که به فکر مردم بد نشسته باشه سعی میکنم مذهبی واقعی باشم آزارم به کسی نرسه / خوبی کردن💐 به دیگران از همه مهم تره تو هر دین الهی/ ❤ خدایا ❤ همیشه به کمک های تو امیدوارم/ خانم ها منو از دعای خیر خودتون لطفا فراموش نکنید🌸🙏/ 🌺خانم ها لطفا بیاید همدردی کنیم و به هم دلگرمی بدیم هرکسی به نوعی گرفتاری یا مشکلات داره🌺/  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم /// خانم ها لطفا تو تاپیک های دعا کردن و ختم تگم کنید. ممنون. 🌸 درضمن بیشتر تاپیک هام برای دل خودم هست نه خطاب به کاربران.  مرسی.🌺 / خدایا شکرت که چشم بد و شر و دشمن رو ازم دور میکنی، خدایا بابت نعمت ها و خوشی ها شکر❤ خدایا توکلم به خودته ❤/ من یک آدم مذهبی روشنفکرم از معمولی هم معمولی تر هستم نه اینکه خشک مذهبی باشم ولی خب اعتقاد دارم و گاهی وقتها دعا میکنم برای حاجت های خودم و گاهی هم برای حاجت های دیگران / دختر جوون فعلا مجرد هستم اومدم اینجا تا گاهی وقت ها با خانم ها حرف بزنم سرگرم بشم🙃 یا اینکه دعا کنیم در حق همدیگه💚 / بنده ی حقیر و ضعیف خدای قدرتمند و بلندمرتبه هستم
اگه فقط می‌زدی میگفتم دستت درد نکنه خوب کردی ولی چون سر کوفت زدی دلم گرفت ازت😔

بخدا خیلیا حقشونه یکیش شوهرمن من دیشب واسه اولین بار سرکوفت زدم بهش گفتم ب چیت مینازی تو بعدم تک ب تک کاستیاش رو گفتم فک کرده چ خبره مرتیکه ۵ سال خفه بودم دور برداشته لعنتی

چجوری دلتون میاد کمبودهای شوهرتونو تو صورتش بکوبید ؛ یعنی خودتون کاملا بی عیب هستین؟شوهرتون هرچی ام بوده انتخاب خودتون بوده :  دل شوهرتو سر چیزایی که ناتوان هست و نداره درد بیاری خدا دلتو بدجور درد میاره؛ زنی باعرضه اس که کمبود های شوهرشم پنهان کنه و تاییدش کنه تا مرد و به سمت خودش جذب کنه شما که شوهرتونو مسخرا میکنید بدونید برای خراب کردن زندگیتون قدم بزرگی برداشتید تبریک میگم

برای شفای مادرم یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻😔عاقبت بخیری خودتون انشالله
نمیدونم شاید...کلا وقتی با بقیم یا میرم جایی بمونم بااینکه خورش اجازه میده یه جوری اخر کوفتم میکنه

درست مثل وقتی با خانواده یا فامیلم باشم از چشم وگوشم در میاره

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
بچه ها من و شوهرم تا این حد که گفتم وقیح نبودیم یعنی اینجوری بهم بی حرمتی نمیکردیم اما خوب دیگه اینب ...

خط قرمزشو نادیده گرفتی

اونم خط قرمز تورو نادیده گرفت

حساب بی حساب

وقتی میدونی تنها بری بیرون عصبانی میشه نباید بری

اگه نمیتونی نری نباید با آدم متعصب ازدواج میکردی

بعدم نکنین این کارارو جلو دخترتون گناه داره 

اگه پشیمونی دفعه بعد مراقبش باش به همسرتم بگو رعایت کنه

درضمن توی ازدواج هرکس باید خط قرمزای اونیکی رو رعایت کنه اگه تو از چیزی عصبانی میشی اون انجام نده و بالعکس.

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘