2733
2734
عنوان

از شوهرم کتک خوردم منم اشکشو دراوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 59632 بازدید | 523 پست
من اگه تو موقعیت استارتر بودم موقع ورودم به خونه حرفی نمیزدم عادی سلام میدادم اگر اعتراض می‌کرد با ...

هیچم حق با اون نیست خوب کرده . چرا اصرار دارید زن رو جنس ضعیف جلوه بدین ؟ تو سری خوردن دوست دارید ؟ عجبا

حالا استارتر يه جوري به شوهرت توهين نكن ك به خودتم زيرپوست توهين بشه

اينجوري ميگه ببين تو چي بودي ك به من با اين همه ضعف رضايت دادي

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا همین خانمها شوهراشون ساعت ۱۰ونیم شب برن پارک با دوستاشون  بیا و ببین چه میکنن  که م ...

عزیزم والامام میریم بیرون پارک یا خونه دوستای شوهرم ۱۰ ب بعد چون شوهرامون تا ۱۰ ک سرکارن شام میخوریم ومیریم اقایون جداماخانماجدا

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
من موندم چرا تعجب كردين از ساعت  كي گفته امنيت نيست  ما هم شهر ساحلي هستيم والا يازده شب ...

نه بحث این نیست اصلا

اتفاقا تفریح با دوستا خیلی هم خوبه 

ولی بعضی ها رعایت نمیکنن

بیشتر ازینکه تفریح با خانوادشون داشته باشن زندگیشونو فدای دوست میکنن

روی حرفم با استارتر نیستا

به خودم سر زدم..حالش اصلا خوب نیست 🚭
2728
حرفای نیش دار با زبون خیلی جهنمیه میدونستی؟ نیش زبون خیلی دردناکتر از بزن بزن دست و پاست  درد ...

کاملا باهات موافقم.هیچوقت نه خواستم نه تونستم اوضاع رو به نفع خودم کنم با سرکوب کردن بقیه.

⁦(✷‿✷)⁩
هیچم حق با اون نیست خوب کرده . چرا اصرار دارید زن رو جنس ضعیف جلوه بدین ؟ تو سری خوردن دوست دارید ؟ ...

از اين كاربر شناختي ندارين اينجوري باهاشون صحبت نكنين  والا از من و شما قوي ترن ايشون

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
من اگه تو موقعیت استارتر بودم موقع ورودم به خونه حرفی نمیزدم عادی سلام میدادم اگر اعتراض می‌کرد با ...

خب واقعا درستش همینه 

اما گاهی وقتی تو موقعیت قرار بگیری ممکنه روش نادرست پیش بگیری اما باید تجربه بشه واسه دفعات بد

وگرنه درستش این بود سکوت کنن فردا صبح دلخوری شونو بیان کنن و منطقی حرف بزنن حلش کنن

اینجوری فقط دلخوری و درد جسمی و روحی واسه دو طرف موند

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
2738

منم🤕ولی استارترم یهو عصبی شده انگار

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

استارتر بااجازت 

دوستان معذرت میخام میدونم اینجا جای این حرف نیست اما چون جمعتون جمعه خاستم راهنماییم کنید تایپک اخرم خواهش میکنم

بازم ببخشید استارتر

من یاد گرفتم تنها باشم...........خوردم رمین تنها پاشم
حالا شوهرت دردش گرفته بود گریه میکرد یا به خاطر سرکوفتایی که بهش زدی گریه میکرد؟

نمیدونم سوال خودمم هست اما مشخص بود اصلا نخوابیده بود خیلی هم باصدا گریه میکرد دلمم سوخت ولی واقعا منم هنوز بدنم درد میکنه حقم کتک نبود خودش اجازه داد برم تازه دوستمم می شناسه بار اولمم نبود قبلا حتی پیش اومده تا دو بیرون باشم چیزی نمیگفت

یارب تنها نظرت باشد پایان رنج هایم...❤️
نه بحث این نیست اصلا اتفاقا تفریح با دوستا خیلی هم خوبه  ولی بعضی ها رعایت نمیکنن بیشتر ازین ...

شوهرشون اوكي دادن خب

حالا منم با بقيه كاري ندارم البته

نه کار همسرت درست بوده نه تو کلا موضوع بزرگش کردید. اصلا نباید نه اون دست روت بلند میکرد نه شما اخه بینتون حرمتی نمیمونه اینطور ک و به همچین دعواهایی عادت میکنید. با داد و هوار و نفرین و کتک کاری ک چیزی تغییر نمیکنه وقتی از پارک اومدی. نباید دعوا میکردی  میرفتی چایی درست میکرد تو دوتا فنجون میریختی میرفتی مینشستی پیشش و با آرامش باهاش حرف میزدی و خواسته هاتو بهش میگفتی و میگفتی ک از حرفاش ناراحت شدی و با حرفای قشنگ  نرمش میکردی نه با داد خب صد درصد اونم نمیشینه نگات کنه اونم داد میزنه 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب