2737
2739
عنوان

بیاید از خز بازیای دوران طفولیت بگیم 😁😍

| مشاهده متن کامل بحث + 462 بازدید | 39 پست

من انقد لبامو فشار میادم قرمز بشن همش زخم بودن😐 ی عالمه ماسک اختراعی میزدم که جوشام بره😑 و فک میکردم اینا که چال چونه دارن خوشگلن با خودکار چونه مو زخم کردم تا ی مدت قهوه ای بود

خااااک😑 

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من انقد لبامو فشار میادم قرمز بشن همش زخم بودن😐 ی عالمه ماسک اختراعی میزدم که جوشام بره😑 و فک میکر ...

اوه اوه خوبه کار دست خودت ندادی 😂😂

اگه خوب تا کردی ، نشد !! مچاله کن ......
2731
واییی تو از منم بدتر بودی 😂😂😂😂

اولین باری که میخواستم برم نماز جمعه یه ماه تدارک دیده بودم. عین دیزانر ها هی گل های رو مقنعه و چادر رو جابجا میکردم. کلم شده بود گلدون. 

اون روز از ۶ صبح چادر به سر آماده بودم و مثل زورو همش میدویذم و چادرم تو هوا بود .که بارون گرفت و مصلا نماز جمعه برگذار نکرد. چند ساعتی دم در مصلا تحسن کرده بودم و گریه میکردم و با لگد میزدم به درب...

جز عشق که اسباب سرافرازی بود هر چه دیدم و‌شنیدم همه اش بازی بود
من انقد لبامو فشار میادم قرمز بشن همش زخم بودن😐 ی عالمه ماسک اختراعی میزدم که جوشام بره😑 و فک میکر ...

جز عشق که اسباب سرافرازی بود هر چه دیدم و‌شنیدم همه اش بازی بود
2740
2706