2737
2734
عنوان

بیاید از خز بازیای دوران طفولیت بگیم 😁😍

| مشاهده متن کامل بحث + 462 بازدید | 39 پست
اسمارتیز میخریدم رژ میزدم باهاش😂

من اسمارتیز میخریدم ب بچه های مدرسه میگفتم من مریضم باید کلی دارو بخورم 😀😀 بعد میرفتم دم آبخوری اسمارتیزارو میخوردم دستمو میذاشتم رو سرم چند لحظه مکث میکردم مثه فیلما  😂😂😊😊😊 وای خدا 

اگه خوب تا کردی ، نشد !! مچاله کن ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من اسمارتیز میخریدم ب بچه های مدرسه میگفتم من مریضم باید کلی دارو بخورم 😀😀 بعد میرفتم دم آبخوری اس ...

عجب فیلمی بودیا ...

خدایا من طاقت انتظار ندارم منو اینجوری امتحان نکن من نی نی میخوام دامنو سبز کن😕
2738

یه گل صورتیایی خونمون بود بزور میمالیدم به لبم صورتی بشه یبارم عقرب پامو نیش زده بود کل شلوارم بالا زده بودم تو مدرسه بالای زانوم بود نمیاوردم پایین میگفتم میسوزه وای مردم همه ببینن معلمامونم همه مرد  یکی نبود بگه اخه خنگول این دیگه دیدن داره پز داره داغون   بابا میفهمید یه کتک میخوردم 

الهی و ربی من لی غیرک

۱۲سالم بود با کفش پاشنه بلند یه مدل مزخرفی راه میرفتم و فکر میکردم خیلی خفنه😦یه روز داشتم با کمال اعتماد به نفس راه میرفتم که یهو پام لیز خورد و گومبببب افتادم زمین😟روسریم دراومد موهام هم پریشون شد😨😫بعد درحالی که ضایع شده بودم گریه ام گرفته بود فین فین کنان مکان رو ترک کردم😖

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه