2737
2734
عنوان

یعنی واقعا شماها تو غذاهاتون(مخصوصاماکارانی) سویا استفاده نمیکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40922 بازدید | 1198 پست
گوشتو که چرخ میکنی دیگه گوشت محسوب نمیشه؟😂 گوشت چرخکرده منظورمه دیگه

متوجه شدم عزیزم

ازت سوال پرسیدم که گوشت تو ماکارانی میریزی یا سویا

میشه واسه نی نی دار شدنم صلوات بفرستید و دعا کنید ؟؟خوراکم شده اشک 😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه مارکی رو پیشنهاد میکنی؟ سبحان خوبه؟

مهربونم من شوهرم یه کیسه ازین ریزها اورده بود ..بسته بندی نگرفتیم... از وقتی سخنرانی اون پژوهشگرو  توی تی وی دیدم اصلا میترسم برم سراغش..اخه فقط سویا نیست..روغن های وارداتی هم هست.. من تو غذام روغن کنجد مییزم یا زیتون یکم.. بجای سویا هم پیازشو خیلی زیاد میکنم یه ذره گوشت چرخ کرده میریزم یا اگ نبود یکم مرغ خورد میکنم میریزم توش
ولی شنیدم سبحان خوبه

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.
2742
غذای نونی آخه همشون سرخ کردنیه...

نه عزیزم ، انواع دلمه ، انواع کوکو ، کله گنجشکی ، انواع آش ها و سوپ ها ، کشک بادمجون و حلیم بادمجون با بادمجون کبابی ، و خیلی غذاهای دیگه ، همشم سرخ کردنی نیست ، کوکو هم که روغن زیادی نمیبره 

وا چه ربطی داره.مثلا گوشت رو تو ماکارو نمیبینی نمیخوری ولی سویا رو که نبینی میخوری؟؟!!!

تو که تپلویی تپلو 

صورتت مثل هلو

اگه چیزی رو نبینی میخوری؟؟؟؟

2740
مهربونا سویا گوشت گیاهیه وخیییییلی موقوی هستش... اما مساله اینجاست که سویایی که ما مصرف میکنیم اکثرا ...

توهم توطئه داريد عزيزم كشور خودمون براي اينكه مسيولين بخور بخور كنن و خرج مردم نشه هر چي آشغاله بي كيفيته وارد ميكنن به خورد مردم ميدن واسه سودجويي هورمون ميزنن به محصولات كشاورزي و دام هيچ جاي دنيا اينقدر بي در و پيكر و سودجو نيستن چه ربطي به يهوديا داره 

غذای نونی آخه همشون سرخ کردنیه...

نه عزیزم.توی تاپیکی بود خانوما دستور انواع خوراکهای پختنی رو گذاشتن.

خوراک مرغ.خوراک لوبیاسبز.خوراک لوبیا.یه غذایی گفتن مرغ آب پز و سیب زمینی آبپز ریز کنید با سبزی خشک معطر و آبلیمو.من یکم کره هم ریختم عالی شد.انواع پاستاها و ..

تا الان از پشت در سایت تاپیکارو میخوندم،امشب اومدم داخل ببینم چه خبره  فعالیتم کم خواهد بود،چراکه مادرشوهر ندارم و خواهر شوهرم کودک سه ساله ای بیش نیست  (خواهرشوهر=>تجدید فراش پدرشوهر)
از نظر شما مضرات سویا چیه ؟ بفرمایید تا براش جواب و مقاله بزارم .

از حضرات سویا می‌توان به این اشاره کرد که کمتر باید پول صرف خرید گوشت کنی و همین باعث میشه پول هات جمع بشه و پس انداز کنی

اونوقت که پولدار بشی زیر سر شوهرت بلند میشه و ولت میکنه

اینجاست که میگن همه چی از سویا شروع شد

2706