2733
2734
عنوان

یعنی واقعا شماها تو غذاهاتون(مخصوصاماکارانی) سویا استفاده نمیکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 41014 بازدید | 1198 پست

تو این بیست سال زندگیم یه باررر حتی یه بار سویا نخوردم 😊

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اينا ذائقه است مثلا ما ايرانيا عادت كرديم به گوشت گوسفند مثلا خود من گوشت گوساله درست ندارم چون سفت ...

مهربونم درست میگی..تو بعضی از کشورها ک فقط گوشت گاو میخورن همراه گرمیجات زیاد ادویه زیاد.. واین باعث میشه طبع غذا اصطلاحا لطیف بشه.. منزج مخصوصشو استفاده میکنن. اما توکشور ما بخاطر این مصرف گوسفند زیاده ک همراه برنج که طلعش سرده زیاد مصرف میشه.. یا مرغ که سرده زیاد مصرف میکنیم
اما کشورهای دیگه ک گاو مصف میکنن همراهش اونقدر گرمیجات میخورن ک تعدیل بشه.مثلا خرما یا ادویه های تند

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.
2731

دانه سویا خوبه اما اینی که به عنوان سویا تو ماکارونی میریزن تفاله مخصوص خوراک دامی هستش که متاسفانه توکشور ما مصرفش رواج داره و اسمشو گذاشتن سویا. لطفا یه سرچ راجبش بزنین

توهم توطئه داريد عزيزم كشور خودمون براي اينكه مسيولين بخور بخور كنن و خرج مردم نشه هر چي آشغاله بي ك ...

عزیزم بله متاسفانه مسئولین منافق ما درو پیکر مملکت رو باز کذاشتن که ۱۳ خاندان یهودی که بر تمام دنیا تسلط دارن و موسسه های مختلف دارن کاملا روی کشاورزی ایران تسلط دارن و میان توی سرزمین خودمون بذر دستکاری ژنتیک رو کاشت میکنن ، نه خارج از سرزمین ، موسسه برادران راکفلر یهودی مستقیم روی کشاورزی ایران نظارت دارن ، 

آره تراریخته س سنگدون بگیرچرخ کن باسینه ی مرغ خیلی یم خوب میش

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2706