2733
2739
عنوان

یعنی واقعا شماها تو غذاهاتون(مخصوصاماکارانی) سویا استفاده نمیکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40860 بازدید | 1198 پست
من چرا متوجه نمیشم ماکارونی فرقش با لوبیاپلو چیه چرا میگید حیفه تو ماکارونی گوشت بریزیم؟🤔

ببین لوبیا پلو با گوشت خوشمزه میشه

اما گوشت تو مزه ماکارانی خیلی تاثیر نداره

لوبیا پلو که درست کردی یه پیاز درشت تو ماهیتابه رنده کن

بعد ادویه هم بزن با نصف قاشق رب و زعفران 

بعد تززن کن روی رنجت تا فرقشو بفهمی که چقدر خوشمزه میشه

میشه واسه نی نی دار شدنم صلوات بفرستید و دعا کنید ؟؟خوراکم شده اشک 😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببین لوبیا پلو با گوشت خوشمزه میشه اما گوشت تو مزه ماکارانی خیلی تاثیر نداره لوبیا پلو که درست کرد ...

ببخشید تزیین کن رو برنجت

کیا بجای مرغ بوقلمون استفاده میکنن..خوبه؟؟  بو و طعمش؟؟ اون هورمونی نیست؟؟

من چند بار خریدم.

سینه بوقلمون گوشتش سفیده و چرخش میکنم و رانش گوشتش کاملا قرمز هست و میشه باهاش خورشت پخت

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
2738
ما برنج ایرانی میخریم ، البته بخاطر چاق نشدن  خیلی برنج نمیپزم بیشتر نونی ، یا برای همسرم کمی ب ...

غذای نونی آخه همشون سرخ کردنیه...

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
مهربونم کجا پیامبر گفته گوشت گاو نخورین.. اتفاقا امام علی که خادم پیامبره گفته اگه چهل روز گوشت نخور ...

اينا ذائقه است مثلا ما ايرانيا عادت كرديم به گوشت گوسفند مثلا خود من گوشت گوساله درست ندارم چون سفت تره طعمشم دوست ندارم اما تو خيلي كشورا فقط گوشت گوساله ميخورن سالم تر از من و شمان گوشت گوسفند چربتره 

ما برنج ایرانی میخریم ، البته بخاطر چاق نشدن  خیلی برنج نمیپزم بیشتر نونی ، یا برای همسرم کمی ب ...

ما ک شباهمش برنج 😕😕😕😕

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
[QUOTE=101008187]استارتر در مورد استفاده از سویا موضوعش رو مطرح کرد نه جایگزینی سویا با گوشت . منم ح ...

عزیزم رئیس سازمان غذا و دارو گفته ، سویا جزو غذاهای استاندارد جهانی نیست ، سویا و  بیشتر ذرت ها که دیگه همه جا ثابت شده جزو مواد خوراکی تراریخته ست 

میگم که نخوردم تا حالا...علاقه ای هم به امتحان کردنش ندارم😃

نه دیگه زوریه

بااااااااید امتحان کنی

شب منتظرم عکس ماکارانیتو با سویا تو تاپیکت ببینم 😂