2733
2734
عنوان

یعنی واقعا شماها تو غذاهاتون(مخصوصاماکارانی) سویا استفاده نمیکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40860 بازدید | 1198 پست
عزیزم این گرونیا زندگی همه رو تحت تاثیر قرار داده.چه پولدار چه متوسط رو.فقط یه سری عده ی خاص ککشونم ...

شاید باورتون نشه ولی ما زیاد گوشت نمیخریم مگ اینک دیگ غذایی ک‌ واقن گوشت بخاد😂😂😂

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم حرف شما كاملا درسته ولي خب چيزايي كه ميشه جلوشو گرفت رو حداقل استفاده نكنيم مثلا روغن ديگه چ ...

آره خب بعضیا میتونن مصرف نکنن اما من متاسفانه چون عاشق ماکارونی هستم اونم باسویا نمیتونم نخورم میدونمم ضرر داره ها ولی خب چه میشه کرد، ولی برعکس مرغ خیلی خیلی کم مصرف میکنم چون اصلا دوس ندارم یا روغن ارگانیک استفاده میکنم .

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
2731
نه من اصلا استفاده نكردم تا حالا  فقط گوشت ميزنم  سويا خوب نيست

چرا خوب نباشه؟ 

از جای مطمئن بخرید 

سرشار از پروتئین گیاهی هست 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
وا کی  گفته  سویاضررداره؟توروخدا اینم  مد نکنین.دوست من لاغربود دکتر گفته بود سویا بخ ...

مهربونم کجا پیامبر گفته گوشت گاو نخورین.. اتفاقا امام علی که خادم پیامبره گفته اگه چهل روز گوشت نخوردید بعد از چهل روز برید پول قرض کنید و گوشت بخورید.....
مهربونم گوشت خوبه نه زیاد و نه کم
اما از بین گاو و گوسفند گوشت گاو سرد هست و گوشت گوسفند گرم
برای همین گوشت گوسفند میخورن مردم
شیرو ماست هم هردوش طبعشون سرد هست و باعث افسردگی میشه خوردن زیادش برای زنان چون زنان خودشون وقتی حامله میشن شیرده میشن و طبع سردشون سردتر میشه
زنان بهتره چیز گرم بخورن مثل گوشت وسفند یا خرما مهربونم

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.
2738
من چرا متوجه نمیشم ماکارونی فرقش با لوبیاپلو چیه چرا میگید حیفه تو ماکارونی گوشت بریزیم؟🤔

همينو بگو ما واسه طعمش ميريزيم و خاصيتش مگه قراره بره تو چشم كسي 😳

میگفتن تراریخته ست😏 ترابریه..... نمیدونم یه همچین کلمه ای

خب ببین اکثر محصولات کشاورزی تراریختست 

حتی شیر حیوانات

چرا پس انقدر گوشت و شیر دبخته تو بازار؟

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
من یه بار امتحانی خریدم ، ولی نتونستم لب بزنم ، ببخشید ، قصد جسارت نداشتم ، یه کلیپ دیدم که این برنج ...

شما برنج چی میخوردید؟برنج محلیا ک فوق العاده گرونن

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
من چرا متوجه نمیشم ماکارونی فرقش با لوبیاپلو چیه چرا میگید حیفه تو ماکارونی گوشت بریزیم؟🤔

شما باید چند واحد گوشت تو روز مصرف کنین حالا چه کبابی چه تو ماکارونی یا آبگوشت. مهم مقدار مصرفشه نه نوع غذایی که باش پخت میشه