2726
عنوان

یعنی واقعا شماها تو غذاهاتون(مخصوصاماکارانی) سویا استفاده نمیکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40820 بازدید | 1198 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا یه چیز جالب تو خونواده من اینه که ماکارونی پرگوشت دوست ندارن😁 یعنی شوهرم گوشتایی که جدا از ماک ...

با سویا بهتره

میشه واسه نی نی دار شدنم صلوات بفرستید و دعا کنید ؟؟خوراکم شده اشک 😔😔😔
2728
از سبزیجات  چیو میریزی تو ماکارونی؟

ماكاروني با هر چي دوست دارين درست كنيد اگه مشكل رژيم اينا هم نداريد با پنير عالي ميشه پاستا بادمجون و گوجه خيلي خوش مزه ميشه

برو مفاتیح الحیاه و حلیه المتقین  وسایتای  معتبرروبخون  

اهان راست میگی . من فکر کردم نوشتی گوشت . حواسم نبود نوشتی گوشت گاو . آره ظاهرا توی روایات گفته شده گوشت گاو زیاد مصرف نکنین . گوشت گوسفند مصرف کنین .

شما برنج چی میخوردید؟برنج محلیا ک فوق العاده گرونن

ما برنج ایرانی میخریم ، البته بخاطر چاق نشدن  خیلی برنج نمیپزم بیشتر نونی ، یا برای همسرم کمی برنج میپزم ، غذاهای نونی که خیلی تنوع داره ، هفته ای دوبار برنج کافیه 

[QUOTE=101008187]استارتر در مورد استفاده از سویا موضوعش رو مطرح کرد نه جایگزینی سویا با گوشت . منم حرفی از جایگزینی ن ...[/QUOTE

همه پژوهشها میگن استفاده از سویا باید کاهش پیدا کنه ....

نمیدونم شاید پژوهش جدیدیه که منتشر نشده و شما خبر داری فقط ....

لطفا به ما همنشون بدید مقالاتو ...

استفاده سویا تو ماکارونی هم بعنی جایگیزین گوشت کردن 

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏

مهربونا سویا گوشت گیاهیه وخیییییلی موقوی هستش... اما مساله اینجاست که سویایی که ما مصرف میکنیم اکثرا وارداتی هستن........ واکثرا هم تراریخته... اون کشور خارجی اون کشور یهودی که تولید میکنه، خودش اصلا به خورد ملتش نمیده... به خورد ما مسلمونها میده.. بخاطر اینکه محصولات تراریخته باعث عقیم شدن مردان ما میشه.. وباعث سرطان دهانه رحم و پستان زنان میشه

مهربونا سویا وقتی میخرین ببینین ارم تراریخته روش نباشه مهربونام

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.
2706