2737
2734
عنوان

وقتی تازه عروسی و ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1944 بازدید | 118 پست
سلام عزیزم چقدر شرایطت سخته واقعا. من جای تو بودم بخاطرش بچه ام رو سقط نمیکردم. با مردی که بچه داره ...

درست میگیم.قبل ازدواج من خیلی عاشقتر بودم.بعد ازدواج انقد سختی کشیدم که حتی از علاقم بهش هم ‌کم شده.اما الان همسرم ادعا میکنه که هرروز داره عاشقتر میشه و اون الان عاشقتره تا من!!!!!من که چیزی نمیبینم.بچمو مجبور شدم سقط کنم مجبورم کرد مرگو جلوی چشام دیدم یکماه افسرده شدم 😭

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک
هی اومدم یه چیزی بنویسم روحیه بدم چون گفتی دنبال خوشحالی و خوب کردن حالت میگردی،دیدم هرچی بگم شعاره. ...

همینطوره دقیقا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جرات داری جوونیتو تباه کنی ؟؟جرات داری ارزو بچه به دلت باشه؟ جرات نمیخواد اگر سر حرف مردمه ک مسخرس ا ...

مشکل مالی ندارم.فقط و فقط بخاطر مردم و خانوادم .چون میدونم اگه جدا شم خانوادم نابود میشن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
راسش همسر شما درکش پایینه و چون هیجانات سنی قبل چهل و رد کرده شاید دیگه حوصله شر و شور بودن و هیجانا ...

یکساله دارم باهاش حرف میزنم با ارامش با محبت با دعوا همه جوره.نمیشه که نمیشه.زده زیر تمام قول و قرارای قبل ازدواجمون

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
درست میگیم.قبل ازدواج من خیلی عاشقتر بودم.بعد ازدواج انقد سختی کشیدم که حتی از علاقم بهش هم ‌کم شده. ...

عزیزم سقط برای یک زن یعنی مرگ. من چندماه پیش دخترم سقط شد هنوزم داغونم. مطمئن باش دوستت نداره

مشکل مالی ندارم.فقط و فقط بخاطر مردم و خانوادم .چون میدونم اگه جدا شم خانوادم نابود میشن

خانوادت با دیدن حال چند سال دیگه جگر گوششون نابود تر میشن عزیزم حرف مردم ی مدته بعدش آب از اسیاب میوفته تو ی بار ب دنیا اومدی ی بار قرار زندگی کنی روزی که موهات سفید شد و هیچی از محبت و عشق نفهمیدی چی میخوای جواب خودتو بدی خودتو قانع نکن

عزیزم..چی بگم اخه از بیخ اشتباه داشتی! اما این خیلی خوبه ک میخوای شاد بشی!  ولی الان ب نظرم با ...

بخاطر تمام بدرفتاری هایی که بخاطر بجش و زن سابقش باهام داشته دیگه بچشو دوست ندارم.من‌انقد با بچش خوب بودم که همیشه میاد پیشمون میاد میچسبه به من همش میگه تو چقد خوبی تو چقد مهربونی اما دیگه هیچکاری نمیکنم واسشون.اگه قراره حسرت مادری به دل من بمونه اگه قراره بچه ی من نباشه منم دیگه بچه ی اونو نمیخوام

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
استارتر وضع مالي همسرت چطوره؟ از نظر مالي براتون پشتوانه اي ساخته يا نه؟

وضع مالیش خوبه.ولی واسه خودش نه واسه من.پول خرج روزانه میده بهم ولی کاری تاحالا واسم نکرده یه مسافرت منو نبرده یه شاخه گل نخریده برام دیکه بقیه چیزا پیشکشش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
  كاش ميزدي شكمشو سفره ميكردي  اين چي بود بهت گفت اخه

مشابه این دردا رو زیاد دیدم توی این زندگی😔😔😔😔😔این فقط یکیشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من الان بیشتر تاپیک قبلیاتو خوندم

تو راست میگی خیلی مشکل داری مثله همه ماها فک کردی از این جدا بشی یه مرد دیگه هرروز قربون صدقت میره جز این که اسم طلاق باز میاد تو شناسنامت هیچ چیزی عوض نمیشه تو تازه 24 سالته تا مادر شدنت خیلیییی وقت داری خودت واسه خودت وسواس فکری درست کردی همه ی مردا همینجورین منو شوهرم 4سال عاشقانه باهم دوست بودیم من بچه تجریشم به خاطرش اومدم تو یکی از داهاتای پاکدشت تازه ازم 1سالم بزرگ تره نه16سال بازم حرف همو نمی‌فهمیم اما جداشم ک چی مثلا یکی بهتر میاد به خدا که اینطور نیست یکم بیخیال تر زندگی کن همه زندگیت نشه فکر یه مرد یزره به روحت استراحت بده

اینایی که گفتی حتی نصفشم برای قابل تحمل نبودن یه زندگی کافیه.بشین خوب فکراتو بکن.این مشکلا چیزی نیس که یه روز و دو روز باسه.یه عمر ادامه خواهد داشت و هیچوقتم حل نمیشه.چون ازطرف تو نیست.من یکی که خیلیییییی بهم نزدیک بود شرایط تورو داشت خیلی تااش کرد اما اخرش از همون اول معلوم بود.بخاطر حرف مردم خودتو زجر نده.الان همون مردم کجان که دستتو بگیرن و مرهم دردت بشن.

2706