2733
2739
عنوان

وقتی تازه عروسی و ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1944 بازدید | 118 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما ی یار تجربه تلخ داشتی بازم تکرار کردی ولی نکته مثبت اینه هنوز جوونی نزار جوونیت به پای این مرد ب ...

شرایط جدایی ندارم😔😭

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک
2728
اول مشاوره اگ درست نشد جداشوعمرتو پاش هدر نده تو جوونی هزارتا فرصت داری 

اصلا شرایط جدایی ندارم مشاوره هم چیزیو حل نکرده

فقط میخوام یجوری خودگ خودمو خوشحال کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
اصولا اقايوني ك اين شرايط رو دارن و اين همه هم فاصله سني وجود داره چندتا امتياز مثبت دارن ك ادم راضي ...

😭😭😭😭😭😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40

طلاق بگیر خواهره من این واسه تو شهر نمیشه اخه چجوری عقلت نرسید تفاوت سنی تون و اینکه ازدواج قبلی بچه دار بودنش یه اشتباهی کردی دیگه ادامش نده خوتو نجات بده 

خدایا خودت مواظبه دختر گلم باش ❤

ببین گلم خیلی ناپخته عمل کردی دخترخوب توکه ی بار شکست خوردی واشتباه کردی واس بار دوم باید فقط ازمنطقت میرفتی جلو و منطقی برخورد میکردی میرفتید مشاوره ببینید اصلا میخورید یانه مشورت میگرفتی نه بعد عقد بخوای بری  حالا کاری شده متاسفانه ولی خداوکیلی همون بهتر که بچتو سقط کردی دیوانگی محضه همچین مردی بچه بیاری  دندون روجیگر بزار اگه این سری خانوادتت حمایتت نمیکنن کاری پیداکن مستقل شو خودتو قوی کن بچه هم نیار جداشو تننها کمکی که ما میتونیم کنیم خودتو رها کن ازش و فرارکن و زندگی و جوانی وایندتو نجات بده‌  . از ی طرفم تلاشتم کن برای بهبود زندگیت ولی اگه نتیجه نداد جوانیتوبرداربرو