2733
2734
عنوان

وقتی تازه عروسی و ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1944 بازدید | 118 پست

خ غصتو خوردم

تو بهترین گزینه بودی براش فقط ادای عاشقی دراورده 

خدا کمکت کنه

خودتم بفکر باش این شوهر نمیشه

عوض نمیشه از طلاق نترس

آنان که آزادی را فدای امنیت می‌کنند، نه شایستگی آزادی را دارند و نه لیاقت امنیت را، و هر دو را از دست خواهند داد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مث شما همش سالگرد ازدواج مون و تولداش جشن مفصل میگرفتم اما اون نه !!! تا اینکه تصمیم گرفتم مث خ ...

دوست مهربونم مرسب بابت تمام راهنمایی هات.منم دقیقا یه مدته که دیگه دارم همینکارو میکنم دیگه زیاد هم بهش محبت اضافه و الکی نمیکنم.انقد زیاد محبت کردم که متاسفانه بجای قدر دانی فکر کرد خبریه.

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک
اختلاف سنیتو فراموش کن در هر صورت با عشق ازدواج کردی اول به دانشگاهت فکر کن حس میکنم همش درگیر همسرت ...

ممنونم دوستم از راهنمایی های خوبت.حتما سعی میکنم بهشون عمل کنم💗

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
کلا اهل رفتنی ها! فقَط میخوای از مخمصه اول در بیای حالا مهم نیست بیوفتی تو مخمصه بعدی یا نه.... زود ...

عزیزم متوجه منظوترتون نشدم!ینی چی کلا اهل رفتنی؟!

من و همسرم با هم تصمیم داریم از ایران بریم بحث عجله هم نیس خیلیا الان دنبال رفتن هستن و چون شرایط ایران روز به روز داره بدتر میشه بهترین گزینه رفتنه!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همين كه دوتا بچه داره همين كه از عقد برات چيزي نگرفته ...شما هم قبل بچه دار شدن خوب بشين فكر كن كه ب ...

یه بچه داره عزیزم.عقد و اینا رو من از کجا باید میدونستم؟همه ی اینا بعد نامزدیمون اتفاق افتاد!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خ غصتو خوردم تو بهترین گزینه بودی براش فقط ادای عاشقی دراورده  خدا کمکت کنه خودتم بفکر باش ا ...

خودشم یبار بهم گفت تو بهترین گزینه واسه من بودی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه بچه داره عزیزم.عقد و اینا رو من از کجا باید میدونستم؟همه ی اینا بعد نامزدیمون اتفاق افتاد!

خب اگه سنت كم بوده و بعد نامزدي فهميدي همون موقع كاتش ميكردي حالام عيب نداره هيچ موقع دير نيس دست از اين فكرا وردار فقط ي بارديگه محكمتر از قبل سعيتو بكن يا درست ميشه يا نميشه

2740
منم همیشه بهش همینو میگم.وقتی میگه عاشقتم بهش میگم عشق فقط به حرف زدن نیس به عمله من عشقی نمیبینم

واای دقیقا منم همین چیزایی که توتاپیکت گفتی ام.شرایطمون تطبیق داره

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
واای دقیقا منم همین چیزایی که توتاپیکت گفتی ام.شرایطمون تطبیق داره

متاسفانه... چقد ظلم شده به ما

1
5
10
15
20
25
30
35
40