2752
2734
عنوان

وقتی تازه عروسی و ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1944 بازدید | 118 پست
عزیزم باهاش با نرمی بحرف توقعاتتو بگو حتی بگو که تو هم توقعاتتو بگو صبور باش و تلاش کن ببین راه ب ...

از هر راهی که فکر کنین باهاش حرف زدم توی این یکسال

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سعی کن سرگرم علاقت شی مثلا چ میدونم دانشگاه بری خیاطی بری و پیشرفت کنی

هم باشگاه میرم هم دانشگاه هم کلاس.اما یجایی وسط قلبن انگار همیشه خالیه.یچیزی کم دارم همیشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
طلاق بگیر خواهره من این واسه تو شهر نمیشه اخه چجوری عقلت نرسید تفاوت سنی تون و اینکه ازدواج قبلی بچه ...

خانوادم همه ی تلاششونو کردن که منصرفم کنن اما... کاش به حرفشون گوش داده بودم.همزمان با همسرم دوتا خواستگار مجرد با شرایط خیلی خوب داشتم اما من عاشق و کور شده بودم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین گلم خیلی ناپخته عمل کردی دخترخوب توکه ی بار شکست خوردی واشتباه کردی واس بار دوم باید فقط ازمنطق ...

بخاطر کمک مالی نیس.خانوادم همه جوره مالی و عاطفی و... ساپورتم میکنن.اما اگه دوباره جدا شم نابود میشن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خود کرده را تدبیر نیست با این فاصله سنی با یه مرد که بچه داره ازدواج کردی که چی خانوادت حق داشتن این آقا هم اصلا به شما علاقه نداره چون همیشه میگن ادما حرفای دلشون رو تو عصبانیت میزنن تا یکی دیگه رو به این دنیا و این زندگی نیاوردی جداشو 

کاش میشد زندگی تکرار داشت لا اقل تکرار را یکبار داشت
عزیزم سقط برای یک زن یعنی مرگ. من چندماه پیش دخترم سقط شد هنوزم داغونم. مطمئن باش دوستت نداره

منم مردم با بچم😭😭😭😭😭

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانوادت با دیدن حال چند سال دیگه جگر گوششون نابود تر میشن عزیزم حرف مردم ی مدته بعدش آب از اسیاب میو ...

فقط خدا کمکم کنه یه راهی پیش پام بزاره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من الان بیشتر تاپیک قبلیاتو خوندم تو راست میگی خیلی مشکل داری مثله همه ماها فک کردی از این جدا بشی ...

عزیزم اصلا بخاطر مادرشدن نیس!من اگه یه زتدگی معمولی هم داستم شاید الان مادر نمیشدم خیلی وقت دارم واسش.موضوعی که گفتم اصلا یچیز دیگه بود.کمی هایی که شوهرم برام گذاشته بود رو گفتم درد و دل کردم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینایی که گفتی حتی نصفشم برای قابل تحمل نبودن یه زندگی کافیه.بشین خوب فکراتو بکن.این مشکلا چیزی نیس ...

فقط خدا میتونه کمکم کنه😭😭😭

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا اصلا بخوای جدا شی طلاق میده؟خانوادتم نخوایم در نظر بگیریم؟

نمیدونم ولی اگه مصمم باشم روی تصمیمم و بگن فقط جدایی بالاخره مجبور میشه طلاق بده‌.خودش که میگه هرموقع بخوای واقعا جدا شی طلاق میدم یا میگه اگه بزاری واسه قهر بری عیچوقت دنبالت نمیام

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706