2726
عنوان

وقتی تازه عروسی و ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1944 بازدید | 118 پست

به نظرم تفاوت سنی مشکل اصلی نیست

من 23 سالمه همسرم 39سال دقیقا 16سال اختلاف 

یه سری مشکلات هس ولی خدا وشکر گل و بلبله زندگیمون

ایشون شوهرش مشکل اخلاقی داره سن مشکلی نیست

من یاد گرفتم تنها باشم...........خوردم رمین تنها پاشم

عزیزم..چی بگم اخه از بیخ اشتباه داشتی! اما این خیلی خوبه ک میخوای شاد بشی! 

ولی الان ب نظرم با اون دختر شاد باش و بهش خیلی برس اگر بچه میخوای با این کار ب شوهرت ثابت میکنی مامان فوق العاده‌ای هستی... 

برای عروسی هم برو ارایشگاه بگو میخوام مدل رایگان عروس بشم سرویس و لباس عروس خودشون بهت میدن عکسمرایگان میگیرن. برای خودت داشته باش! 😁

دیگه خیلی محکم باش و خانم و موقر رفتار کن جوری ک همسرت فکر نکنه خیلی بچه ای! 

من الان 5 سال با شوهرم فاصله دارم گاهی میفهمم حس میکنه بچه ام چون هم بی بی فیس هم بچه اخر اون بچه اول دیگه شما ک این همع تفاوت سنی دازید... 

در نهایت دیگه بخاطر ترست از خواسته هات نگذر! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر وضع مالي همسرت چطوره؟

از نظر مالي براتون پشتوانه اي ساخته يا نه؟

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
چرا بخاطر فقط عشق ازدواج کردی؟قبلش باید خیلی از چیزارو میسنجیدی

بعد جداییم از لحاظ روحی خیلی داغون بودم من اولین نفر بین تمام دوست و اشنا و فامیل بودم که جدا شده بودماونم توی سن پایین.حس کردم همسرم فرد باتجربه و دنیا دیده ایه و قدر همسر جوونشو میدونه و میشه بهش تکیه کرد ازش خوشم اومد و کم کم عاشقش شدم.اما... وقتی به خودش اینا رو گفتم بهم گفت به کاهدون زدی

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک
2728
۲۴ سالته ؟؟؟ میخوای خودتو پیر کنی و عذاب بکشی ادامه بده به زندگیت .....چه فکری کردی زن این شدی ؟؟

😭😭😭😭😭😭😭شرایط جدایی ندارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نظرم تفاوت سنی مشکل اصلی نیست من 23 سالمه همسرم 39سال دقیقا 16سال اختلاف  یه سری مشکلات هس ...

ادم ها باهم متفاوتن شايد همسر شما استثنا باشه 

همسر شما پسر بوده 

همسر ايشون ٤٠سالشه با تجربه١٠سال زندگي مشترك و بچه 

پس بايد بين يكي مثل همسر شما و يكي مثل ايشون تفاوت وجود داشته باشع

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
با گفتن مشكلات سبك نميشه بايد بره پيش روانشناسي چيزي

رفتم دوست خوبم.تاثیری نداشته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد جداییم از لحاظ روحی خیلی داغون بودم من اولین نفر بین تمام دوست و اشنا و فامیل بودم که جدا شده بو ...

كاش ميزدي شكمشو سفره ميكردي 

اين چي بود بهت گفت اخه

ادم ها باهم متفاوتن شايد همسر شما استثنا باشه  همسر شما پسر بوده  همسر ايشون ٤٠سالشه با ...

خیر منم همسرم ازدواج داشتن... 

همه چیز به درک و معرفت ادم برمیگرده 

من یاد گرفتم تنها باشم...........خوردم رمین تنها پاشم
عزيزم تفاوت سنيتون به تنها بوجود اورنده ٥٠درصد مشكلاتتونه  اخه ١٦سال تفاوت سني

نمیدونم واقعا شایدم همینطوره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😶 هر چی فکر میکنم میبینم تو این زندگی داری حیف میشی، چون شوهرت هیچ‌ جنبه ی خوبی نداره

😭😭😭😭😭😭😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیر منم همسرم ازدواج داشتن...  همه چیز به درک و معرفت ادم برمیگرده

شايد

ولي منم احساس ميكنم سن بسيار مهمه

2706