2733
2734
عنوان

رفتارزن داداشتون بامامانتون چطور

| مشاهده متن کامل بحث + 975 بازدید | 55 پست
عروس همیشه قدر نشناسه

عروسای ما ک خیلیم قدرشناسن.مامانم بهشون میگه دخترگلم.اوناهم همیشه میگن مامان و احترامشو حفظ میکنن.

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز من و مادرشوهرم رفتیم خیاطی لباس مجلسی بدوزیم برای عروسی یکی از اقوام بزور به خیاط میگفت به سایز عروسم دوتا بدوز چون سایزمون یکیه😂😂خیاط هم گفت چی میگی خانم عزیز کجا سایزتون یکیه اخه😅

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2731

تو ظاهر خوبن .یکی از زنداداشام که نزدیک عروسی من قهر کرد رفت خونه باباش بعد عروسیم اشتی کردن با شیرینی امده بودن خونه مامانم اینا انقدر سوختمممم ،مامانمم ساده مظلوم تحویلش گرفته .چون من خواهر ندارم قهر کرد رفت که کارای چیدن جهازم بمونه زمین که خداروشکر اونجوری ک میخواس نشد

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2738

والا من کم محلیهاشونوکه میبینم درحق مامانم میکنن خییییلی ناراحت میشم بارهاهم بهش گفتم اینقدرلی لی به لالاشون نزارحالا که بی جنبه ان میگه تودخالت نکن زندگی پسرمونمیخوام خراب کنم

ای کاش همه مادرشوهرا مثل مامان من همه عروسا مثل زنداداشم بودن عالی ان واقعا البته منو مادرشوهرم خو ...

دقیقا مامان من انقدر حواسش به عروساش هست یا خاله خودم دوتا عروس داره تو یک ساختمونن .براشون خرید میکنه .پول اب و برق و گاز و قسطاشونم میده .منم فکر کردم همه اینطورین.ولی مادر شوهر من میگه فقط چهارتا بچم ولا غیر.میگه تو هیچ شرایطی آدم نمیتونه طرف عروسش باشه.

2706