2726
عنوان

رفتارزن داداشتون بامامانتون چطور

| مشاهده متن کامل بحث + 974 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دوتا دارم یکیش دختر خالمه رفتارش اصلا خوب نیست اینم بگم مامان منم باهاش بدرفتاری میکنه یکیش غریبه ست خوبه ومتقابلا مامانمم باهاش خوبه 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

خوبن باهم

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
حتما زن داداشت یچیزی تو رفتار مامانت میبینه ک شما نمیبینی  خواهر شوهرای منم میگن مامان ما ک مه ...

گل گفتی خواهر شوهر منم میگه ولی منم هر چی محبت میکنم اونا نمی بینن به شوهرم گفتم واسه خانواده تو دوباره هیچ کاری نمیکنم دستم بی نکنه خودش هم قبول داره...

عروس ما ایران نیست کلا همونجا آشنا شدن و ازدواج کردن به خاطر همین ما رابطمون کمه خب به نسبت کسایی که اینجان ولی در همین حد خیلی خوبه تا حالا هیچ مشکل و دلخوری نبوده خوشبختانه

زنداداش ندارم اما من با مادرشوهرم خیلی خوبم اونم واقعا خوبه خاهرشوهرمم خوبه 

‏خدایا اگر من بد کردم ، تو را بنده‌ای دیگر بسیار است. اگر تو با من مدارا نکنی مرا خدایی دیگر کجاست؟💗
چی میگی شما؟ از, کجات دراوردی اینو همه عروسها روجمع بستی؟ 

کلی گفتم خودمم شامل میشه ... یعنی خدایی جوری که با مادرت هستی با مادرشوهرتم هستی؟ من از مادرم بیشتر واسه مادرشوهرم کار انجام دادم ولی قدر نمیدونن دیگه هم نمیکنم... ولی خدایی مامانم اگه همین رفتارو بکنه دوباره با جون و دل واسش انجام میدم...

اگه واقعا با مادرشوهرم از مادرت بهتری دمت گرم من ازت عذر میخوام

براشون سنگ تموم نزاره مثل خودشون باهاشون رفتارکنه  

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2706