2737
2739
عنوان

رفتارزن داداشتون بامامانتون چطور

| مشاهده متن کامل بحث + 975 بازدید | 55 پست

خیلی خوبن با هم، منم خوبم باهاشون نه تیکه میپرونبم نه تو کار هم دخالت میکنیم

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو ظاهر خوبن .یکی از زنداداشام که نزدیک عروسی من قهر کرد رفت خونه باباش بعد عروسیم اشتی کردن با شیری ...

مگه وظیفه ی اون بود جهاز شما رو بچینه عزیزم 

من نمیدونم برم یا بمونم کاری بکن 
2728

بخدامامانم بااین حال که اینقدمحبت بهشون میکنه کوچکترین احترامی نمیذارن تازه مامانم تنهاست کسی رونداره سنش هم بالاست زن داداش نمیذاره داداشم بیادپیشش بخدابه طورمستقیم به من گفت اگه دلتون براداداشتون تنگ میشه بریدمحل کارش ببینیدش خونم نیاین نمیتونم ازتدن پذیرایی کنم امامن ایناروبه مامانم نگفتم که دلش نشکنه خودمم به داداشم نگفتم اماچنان نفرینش کردم که مطمعنم جواب آهم ومیگیره

همش حرفاش میان یادمواذیت میشم نمیدونم چطورفراموش کنم حرفشوخونشونم الان ۵سال به چشم ندیدم فقط سالی یه بارمیان خونه مادرم عیدبه عیدکه شایدداداشم واونجاببینیم البته داداشم خوبه امانمیزارش به نظرتون این رسمشه

اگه قهرم. نمیکرد .چیدن جهاز شما وظیفش نبوده . 

چرا خرید جهاز اون وظیفه ما بود ؟خریدن کت و شلوار برادرم وظیفه ما بود خرید حلقشون وظیفه ما بود ؟

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2740
مگه وظیفه ی اون بود جهاز شما رو بچینه عزیزم 

نه بابا از اون لحاظ نمیگم .بحث جبران کردنه .پدرش خیلی مایه داره ولی به دخترش جهاز نداد ما خریدیم کت و شلوار برادرمم نخریدن ما خریدیم و خیلی چیزای دیگه .بحث جبران کردنه 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
کلی گفتم خودمم شامل میشه ... یعنی خدایی جوری که با مادرت هستی با مادرشوهرتم هستی؟ من از مادرم بیشتر ...

چون شما اینجور نیستی دلیل نمیشه بقیه رو جمع ببندی . اتفاقن من با اینکه جونم برای مادر پدرم میره همیشه با خانواده همسرم بهتر رفتار میکنم بیشتر احترام میزارم و اینکه بهمادر خودم پیش میاد بگم نه ولی به مادر شوهرم نمیگم نه چون به هرحال مادرم مادرمه و اگر جایی هم کم بزارم درک میکنه و چشم میبنده ولی مادر همسرم من بچش نیستم که هرچیزی رو راحت ببخشه . حتی توی دلم هم هیچ وقت نمیگم این بهتره پس برای مادره من باشه . یا مادرمه هرچی اون بگه آدمیزاد باید بتونه سوای از نسبت ها و دوست داشتن ها انصاف و حق رو برقرار کنه اگر تو همچین چیزایی نتونی مطمئن باشه زمینه فساد خیلی قوی رو تو خودت پرورش میدی که تو چیزهای مهمتر نمود پیدا میکنه