1608
1609

مادرم 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم وخواهرزادم یه صلوات مهمونم کنید!؟❤                 خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! به کودکی ام بنگر… هرچند خودم تو را گم میکنم اما ….تو پیدایم کن…

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

1522

فکرکردن به اینکه خواستگارخوب برام بیادوعاشقم بشه وعشقولانه ازدواج کنیم.هدایایعنی میشه??هرکی خوندبگه الهی امین

ترس شدیدوبیمارگونه دارم.برای خوب شدنم یه صلوات میفرستی??
فکرکردن به اینکه خواستگارخوب برام بیادوعاشقم بشه وعشقولانه ازدواج کنیم.هدایایعنی میشه??هرکی خوندبگه ...

الهی امین.

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر رسیدن ب یه هدفه 😊💪💪
8
1601
واقعا خانواده خوب واطرافیان  بهترین دلخوشی ادما تو زندگی هستن

آره همین ک بدونی کسایی تو زندگیت هستن ک هرجا و تو هر موقعیتی پشتت هستن باعث میشه به زندگی دلخوش باشی  

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️

الان تو یکی از بدترین شرایط زندگی سر میکنم و اوضاعی ک دارم جهنمه ولی تنها دلخوشیم دو تا فرشته هامن ک یکی اینورم خابیده یکی اونورم.یعنی دلیل طاقت اوردنم تو این روزا

هنوزم وقتی میخندی دلم از خوشی میمیره😢
الان تو یکی از بدترین شرایط زندگی سر میکنم و اوضاعی ک دارم جهنمه ولی تنها دلخوشیم دو تا فرشته هامن ک ...

ان شالله خدا به خاطر اون دوتا فرشته کوچولوت حال واحوال دلتو سر وسامون بده وتو بهترین اوضاع قرار بگیری

1611